SRBIN IZBEGAO LINČ: Provocirao Mesinu, pa umalo dobio batine od Hajnsa (VIDEO)
NEMILE scene u Milanu, posle meča domaće ekipe Olimpije i Fenerbahčea.
FOTO: N. Paraušić
Gosti su slavili pobedu -71:60 , ali ono što se dešavalo posle meča nema veze sa košarkom.
U poslednjim trenucima meča, sukob je izazvao srpski košarkaš Marko Gudurić, koji je bio i najbolji pojedinac meča sa 17 poena.
Naime, Srbin je dobacivao Etoreu Mesini i provocirao trenera italijanske ekipe i došlo je do "opšte frke" na terenu.
Svi su krenuli na Gudurića da ga linčuju, prednjačio je Kajl Hajns, nastao je opšti haos u koji su bili uključeni svi igrači.
Saša Đorđević je smirivao Mesinu, svađao se sa svojim i protivničkim igračima i na kraju je upravo on sprečio veći sukob u nekom trenutku, da bi na kraju i poludeo na Serhija Rodrigesa.
Na sreću, na kraju se sve dobro završilo, pa Evroliga neće morati da reaguje.
BONUS VIDEO: Svetislav Pešić promovisao knjigu - MOJA IGRA - MOJ PUT
Preporučujemo
SRBI DOBRI, NE I SAVRŠENI: Micić ne može sve sam, radost za Gudurića i Sašu Đorđevića
23. 01. 2022. u 22:23
IZ IGOKEE U FENER: Saša Đorđević dovodi iskusnog plejmejkera iz regiona
22. 01. 2022. u 15:39
GRADSKI DERBI ZA MESTO U FINALU: Arsenal ima prednost iz prvog meča, ali "plavci" se neće predati bez velike borbe
Arsenal i Čelsi sastaju se u revanšu polufinala EFL kupa na "Emirejtsu", a domaći tim u Londonu ima blagu, ali vrednu prednost iz prvog meča. "Tobdžije" su na "Stamford bridžu" slavile sa 3:2 i sada im je dovoljan i remi kako bi izborile plasman u finale i napale prvi trofej ove sezone.
03. 02. 2026. u 07:00
RUSIJA JE BESNA! Ne može da veruje šta je doživela, a Ukrajina - oduševljena!
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" stižu iz "najvažnije sporedne stvari na svetu", fudbala, u kome već četiri godine važi apsolutna zabrana za učešće ruskih ekipa, kako klupskih, tako i reprezentativnih.
03. 02. 2026. u 19:55
"UBIĆU SE, HOROR!" Marija otkrila dugo čuvanu tajnu: "Rođena sam bez..."
"JA ću da se ubijem, znači horor!"
01. 02. 2026. u 09:13
Komentari (0)