ZVEZDA I FENERBAHČE NE IGRAJU U ČETVRTAK: Crveno-beli nemaju dovoljno košarkaša
CRVENA zvezda i Fenerbahče neće igrati na Badnji dan, po julijanskom kalendaru.
Foto: EPA-EFE/ANDREJ CUKIC
Tim povodom crveno-beli su objavili sledeće saopštenje za javnost:
"Utakmica 19. kola Evrolige između Crvene zvezde mts i ekipe Fenerbahče odložena je zbog velikog broja pozitivnih rezultata na virus Covid 19 u našem timu.
Ovu informaciju na zvaničnom sajtu takmičenja potvrdila je i Evroliga, a meč koji je trebalo da bude odigran u četvrtak od 19 časova odložen je na zahtev KK Crvena zvezda mts koji nakon novih rezultata nije bio u mogućnosti da obezbedi minumum od osam igrača za predstojeću utakmicu. Novi termin biće saopšten naknadno,a prema posebnim regulativama koje su usvojene od strane ECA izvršnog odbora deoničara jedna utakmica tokom pandemije može biti odlagana tri puta.
Podsetimo, nakon novih testiranja koja su obavljena u utorak, identifikovani su novi slučajevi Covida 19 među članovima našeg prvog tima i stručnog štaba.
Pozitivni na Covid 19 su: prvi trener Dejan Radonjić, prvi pomoćnik Goran Bošković, član stručnog štaba Nikola Birač, igrači: Branko Lazić, Luka Mitrović, Ostin Holins, Nejt Volters, Ognjen Dobrić, Stefan Marković, Marko Simonović i Maik Cirbes, dok je Nikola Kalinić dobio pozitivan nalaz tokom prethodnog vikenda."
Zvezda bi u sledeći meč trebalo da igra u ABA ligi, i to u nedelju od 19 časova, kada je na programu gostovanje crveno-belih ekipi Budućnosti.
BONUS VIDEO: Novak Đoković došao na utakmicu košarkaša Zvezde
KAJSEDO + PALMER = DOBITNA KOMBINACIJA? Ubitačni dvojac predvodi Čelsu na teškom gostovanju u Ligi šampiona
ATALANTA i Čelsi ulaze u šesti meč Lige šampiona sa identičnim učinkom (10 bodova), ali i sa različitim raspoloženjem uoči direktnog sudara u Bergamu. "Plavci" imaju bolju gol-razliku i trenutno drže mesto u top 8, dok je domaćinu ovo idealna prilika da ih pretekne i zauzmu poziciju koja direktno vodi u osminu finala.
09. 12. 2025. u 07:00
TRAMP "AMINOVAO", CELA RUSIJA BESNA! Najnovije vesti iz Amerike su potpuno neverovatne
Otkako je počeo rat u Ukrajini, najnovije vesti vezane za Rusiju, a da nisu sa samog ratišta, ili, kako to Ruska Federacija zove "prostora na kome se odvija Specijalna vojna operacija", uglavnom su Ruse nervirale zbog sankcija, ali poslednje su - prilično neverovatne.
09. 12. 2025. u 13:36
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)