KORONA RAZNELA REAL: Zvezda će imati zicer u Beogradu?
KOŠARKAŠKI klub Real Madrid odložio je meč Evrolige protiv Fenerbahčea koji je trebalo da se igra u sredu, zbog velikih problema sa kovidom 19 i povredama.
Foto: EPA-EFE/JUANJO MARTIN
Serhio Ljulj i Džef Tejlor novi su igrači "kraljevskog kluba" koji su pozitivni na koronavirus.
Oni su se pridružili Tomasu Ertelu, Fabijenu Kozeru, Vensanu Poarijeu, Adamu Hangi, Geršonu Jabuseleu, Huanu Nunjezu, Entoniju Rendolfu i treneru Pablu Lasu, koji su takođe zaraženi.
To nije kraj malerima Madriđana, jer su povređeni Trej Tompkins, Karlos Alosen i Alberto Abalde.
U veoma oslabljenom sastavu Real je savladao CSKA u Madridu, a sada na raspolaganju ima samo tri seniora: Najdžela Vilijamsa Gosa, Valtera Tavaresa i Rudija Fernandeza, a tu je i 18-godišnji Tristan Vukčević, koji je pre godinu dana priključen prvom timu.
Real po rasporedu već 2. januara naredne godine igra protiv Barselone u derbiju ACB lige, 6. januara dočekuje Uniks, a pet dana kasnije sastaje je sa Crvenom zvezdom u Beogradu.
Preporučujemo
ZVEZDA UBEDLjIVA U ŽELEZNIKU: Crveno-beli nastavili seriju pobeda u ABA ligi
26. 12. 2021. u 13:45
REAL NAPRAVIO VELIKI PODVIG: Drastično oslabljeni "kraljevići" srušili CSKA
23. 12. 2021. u 22:55
OSTOJA MIJAILOVIĆ KRITIKOVAO CRVENO-BELE: Neki ljudi iz Zvezde su miševi za Obradovića
23. 12. 2021. u 19:15
SRAM VAS BILO: Navijači Zvezde u neverici zbog skandalozne greške sudija (FOTO)
23. 12. 2021. u 13:35
NAŠI PREDLOZI: "Tip" - tiket za ponedeljak
ZA početak nove radne nedelje smo vam spremili sledeće predloge.
26. 01. 2026. u 07:00
OTKRIVENO! Evo zašto Dušan Mandić i Miloš Ćuk nisu bili na prijemu kod predsednika Aleksandra Vučića posle Evropskog prvenstva u vaterpolu!
Srbija i Mađarska odigrale su uzbudljivo finale Evropskog prvenstva u vaterpolu 2026. u Beogradu, a po završetku te utakmice i titule koja je pripala "delfinima", za njih je priejm organizovao srpski predsednik, Aleksandar Vučić. Na tom prijemu nije bilo dvojice zlatnih vaterpolista.
26. 01. 2026. u 19:49
DEVALVIRALA JE JUTARNjI Kolega oštro o Jovani: "Imam problem što radi na nacionalnoj televiziji"
VODITELj Ognjen Nestorović bez ulepšavanja i zadrške progovorio je o svom odnosu sa Jovanom Jeremić, koleginicom koja danas radi u medijskoj kući u kojoj je on nekada gradio svoju novinarsku i voditeljsku karijeru.
25. 01. 2026. u 20:42
Komentari (0)