BUDUĆNOST UPISALA ČETVRTU POBEDU U EVROKUPU: Oslabljeni Podgoričani očitali lekciju Cedevita Olimpiji
KOŠARKAŠI Budućnosti ostvarili su ubedljivu pobedu protiv Cedevita Olimpije sa 91:60 u 5. kolu Evrokupa.
FOTO: KK Cedevita Olimpija/Ales Fevzer/ABA liga
Velikih problema sa povredama pred ovaj meč imao je trener domaćih, Aleksandar Džikić. Ipak, uprkos tome njegovi izabranici očitali su lekciju rivalu iz Ljubljane.
Podgoričani su u sastavu imali samo devet igrača, ali ni to ih nije sprečilo da upišu četvrti trijumf u drugom po kvalitetu košarkaškom takmičenju u Evropi.
Koliko je Budućnost bila dominantna pokazuje i činjenica da su igrači tom tima dobili sve četiri četvrtine.
Fanstastičan meč odigrao je Džasin Kobs koji je meč okončao sa 33 poena. Njega je pratio Džejkob Vajli sa 15. Na drugoj strani Melvin Edžam je brojao do 14, dok je Edo Murić postigao 10 poena.
Ekipa iz Crne Gore sada ima učinak 4-1, a Cedevita Olimpija 2-3.
BONUS VIDEO: Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce do najboljeg košarkaša na svetu
Preporučujemo
PARTIZAN PONOVO POBEĐUJE: Crno-beli se vratili u Arenu i srušili nezgodni Lijetkabelis
17. 11. 2021. u 19:32
ĐOKOVIĆ ODGOVORIO KIRJOSU: "U pravu je, nisam to od njega očekivao"
17. 11. 2021. u 19:17 >> 19:17
NEPRIJATAN GOST NA OLD TRAFORDU: Junajted juri Ligu šampiona, "trešnjice" treći uzastopni trijumf na Teatru snova
MANČESTER junajted će i drugog ponedeljka zaredom spustiti zavesu na kolo Premijer lige, kada na „Old trafordu“ ugosti Bornmut (21.00) u meču koji može mnogo da kaže o stvarnom dometu tima Rubena Amorima.
15. 12. 2025. u 09:00
ZVEZDA UKRAJINE PROBALA DA UBIJE RUSKOG PUKOVNIKA: Rusija ne prašta! Evo šta se desilo ukrajinskoj šampionki
Rat u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, iznedrila je i jednu nesvakidašnju situaciju koja ima veze sa sportom. Jer, najnovije sportske vesti iz Rusije tiču se ukrajinske šampionke, koja je osujećena u pokušaju terorističkog napada.
14. 12. 2025. u 16:00
OVO JE STRAŠNO! Uznemirena Bilja otkrila gde je Aca bio u vreme MASAKRA - pevač mesecima u Australiji
PEVAČICA Biljana Jevtić oglasila se povodom terorističkog napada koji se dogodio u Sidneju. Njen suprug, pevač Aleksandar Aca Ilić, poslednja tri meseca proveo je upravo u tom gradu.
14. 12. 2025. u 19:24
Komentari (0)