KOŠARKAŠ REALA POLOMIO TABLU: Konstrukcija nije izdržala kada je Tavares zakucao (VIDEO)
KOŠARKAŠ Real Madrida Valter Tavares polomio je tablu na utakmici njegovih Zelenortskih ostrva i Angole.
Foto: N.Paraušić
Sjajni, 221 centimetar visok centar je uhvatio ofanzivan skok nakon promašaja saigrača, snažno je zakucao i tabla nije izdržala.
Inače, Zelenortska ostrva su pobedila na startu košarkaškog prvenstva Afrike sa 77:71 posle produžetka.
Tavares je odigrao fantastičan meč, predvodio je svoju selekciju do trijumfa sa 20 poena i čak 18 skokova.
Zelenortska ostrva naredni meč igraju protiv DR Konga, dok će Angola odmeriti snage sa Ruandom.
TVRDO NA "ALFONSO MORUBEU": Katastrofalna napadačka forma žute podmornice ne obećava veliki broj pogodaka
FUDBALERI Seute ugostiće Kadiz u duelu koji dolazi u osetljivom trenutku za oba tima (14.00). Završnica sezone u Segundi donosi sve veći pritisak, jer svaki bod može da napravi značajnu razliku na tabeli.
28. 03. 2026. u 07:30
CEO SVET SE SMEJE HRVATIMA: Evo šta su sad uradili u Zagrebu - i time se još i hvale (FOTO)
Najnovije vesti iz Hrvatske tiču se - prošlosti. Neko će reći izmišljene, neko "pa i ne baš", ali svakako, privukle su veliku pažnju.
28. 03. 2026. u 19:38
Snimci Hane Ikodinović zapalili internet - vreli kadrovi (VIDEO)
STARIJA ćerka "novosadske barbike" i proslavljenog vaterpoliste Danila Dače Ikodinovića, Hana Ikodinović, izrasla je u pravu lepoticu i već odavno joj tepaju da je "najleša ćerka poznatih roditelja u Srbiji".
26. 03. 2026. u 21:36 >> 21:50
Komentari (1)