BOMBA NA MALOM KALEMEGDANU: Sa reprezentacijom osvajao brojne medalje, stiže plej Virtusa
29. 07. 2021. u 17:56
VREDNO rade i na "Malom Kalemegdanu u pripremama za novu sezonu. Najnovije pojačanje Zvezde mogao bi uskoro da bude Stefan Marković.

Foto: Dragana Stjepanović
Sa nekadašnjim reprezentativcem i košarkašem Virtusa uskoro će biti potpisan ugovor na dve godine, prenosi "Totalbasket".
U dresu reprezentacije Srbije Marković je osvojio tri medalje. U karijeri je nastupao za Himki, Zenit, Unikahu, Banvit, Valensiju i Beneton. U Zvezdu dolazi će doći iz Virtusa.
Podsetimo, Zvezdu su do sada pojačali Nikola Ivanović, Luka Mitrović, Stefan Jović, Stefan Lazarević i Nikola Kalinić.
Preporučujemo

PUT DO PRVOG PEHARA JE BIO TRNOVIT: Nole zakazuje okršaj sa Alkarazom!
DANAS će na centralnom terenu "Filip Šatrije" Novak Đoković igrati svoje sedamnaesto četvrtfinale na Rolan Garosu.
06. 06. 2023. u 11:07 >> 11:07

KAKAV ČOVEK! Đoković sa "dva sata zakašnjenja" došao na četvrtfinale Rolan Garosa i - pobedio uprkos bruci sudije!
Novak Đoković se plasirao u polufinale Rolan Garosa, i to nakon dva sata "uvodnog mučenja", a onda izvrsne igre kojom je i pobedio Rusa Karena Hačanova - rezultat je na kraju bio 4:6, 7:6(0), 6:2, 6:4.
06. 06. 2023. u 18:53 >> 18:55

LjUBAV KAO NA FILMU: Milan Babić preminuo je u fotelji od tuge za suprugom Radmilom
ISTAKNUTI pevač narodne muzike Milan Babić preminuo je tri godine posle smrti svoje supruge, Radmile. Njihova ljubavna priča liči na pravi film.
05. 06. 2023. u 09:34
Komentari (4)