MIŠKO RAŽNATOVIĆ POTVRDIO DA JE ZVEZDA DOVELA NOVOG IGRAČA: Aron Vajt karijeru nastavlja u Beogradu
POJAVILA se informacija da je Crvena zvezda blizu potpisa ugovora sa američkim košarkaškem Aronom Vajtom.
FOTO: N. Paraušić
Kako stvari stoje saga je gotova i krilni igrač će od naredne sezone biti stanovnik Beograda.
Ovu informaciju potvrdio je najpoznatiji košaraški menadžer u Evropi Miško Ražatović na svom Tviter nalogu.
Sigurno da navijači Zvezde očekuju da će 28-godišnjak koji je visok 206 centimetara biti veliko pojačanje za šampiona ABA lige.
- Vrlo retka i veoma teško ponovljiva povezanost između igračevog prezimena i njegovog novog prebivališta se upravo ostvarila - napisao je Ražnatović.
Zagonetka se odnosi na prezime Vajt (u prevodu Beli) i ime grada Beograd.
Vajt je draftovan kao 49. pik od strane Vašingtona 2015. godine, ali nije dobio šansu u NBA. Ime je gradio u Evropi igrajući za Bon, Zenit, Žalgiris, Armani, Tenerife i Panatinaikos.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
Preporučujemo
MALjKOVIĆEVA DRUGA PO BROJU EVROPSKIH ZLATA: Samo Duda ispred Marine
28. 06. 2021. u 23:01
PET MVP NAGRADA ZA GODINU: Sva moguća košarkaška priznanja u srpskim rukama
28. 06. 2021. u 22:52
CRVENA ZVEZDA NAŠLA POJAČANjE? Na Mali Kalemegdan stiže košarkaš Panatinaikosa
29. 06. 2021. u 14:35
STARA DAMA LEČI EVROPKE RANE U RIMU: Vučica je (skoro) nepobediva na Olimpiku, ovde su slavili samo Inter i Napoli (plus Torino dva puta)
ROMA dočekuje Juventus na Olimpijskom stadionu u ključnom susretu u trci za kvalifikacije za Ligu šampiona.
01. 03. 2026. u 06:00 >> 03:00
CEO SVET U ŠOKU! Evo šta su uradile fudbalerke Irana na prvoj međunarodnoj utakmici otkako su Amerika i Izrael napali njihovu zemlju (VIDEO)
Dok traje napad na Iran, koji su započeli SAD i Izrael, ali i odgovor Irana u vidu napada na susedne zemlje koje pomažu tu agresiju, i sport i te kako oseća posledice novonastale situacije. Rat je, kako i ne bi... Ali, malo ko je očekivao ono što su uradile iranske fudbalerke.
03. 03. 2026. u 15:54
PLANETA U STRAHU: Spisak 11 najsigurnijih zemalja u slučaju Trećeg svetskog rata
NAKON što su američko-izraelski napadi na Iran doveli do odmazde širom Bliskog istoka, rastu strahovi od eskalacije koja bi mogla da preraste u treći svetski rat. Tu su još i aktualni rat između Ukrajine i Rusije, sukobi u pojasu Gaze, kao i stalna pretnja kineske invazije na Tajvan.
03. 03. 2026. u 20:21
Komentari (0)