SNIMAK O KOME PRIČA PLANETA: Mbape održao inspirativan govor na poluvremenu protiv Argentine (VIDEO)

21. 12. 2022. u 09:39

FRANCUSKA je izgubila u finalu Svetskog prvenstva od Argentine, a sada se pojavio snimak u kome Kilijan Mbape drži govor saigračima na poluvremenu.

СНИМАК О КОМЕ ПРИЧА ПЛАНЕТА: Мбапе одржао инспиративан говор на полувремену против Аргентине (ВИДЕО)

Tanjug/AP

Svet priča o potezu najboljeg igrača "trikolora" koji je posle lošeg prvog poluvremena pokušao da podigne ekipu i po svemu prikazanom u drugom delu susreta na "Lusail" stadionu u tome je uspeo.

- To je utakmica života, igra se na svake četiri godine! Ne možemo gore od onoga što smo uradili. Možemo da se vratimo - rekao je najbolji strelac Mundijala u Kataru sa osam golova.

Podsetimo, "gaučosi" su do titule prvaka sveta došli posle boljeg izvođenja penala, a posle 120 minuta fudbala rezultat je bio 3:3. Mbape je u finalu bio trostruki strelac za Francusku.