ŠOK ZA SENEGAL: Povredio se najbolji igrač, upitan za Svetsko prvenstvo u Kataru

Александар Илић
Aleksandar Ilić

09. 11. 2022. u 11:14

Najbolji fudbaler Senegala Sadio Mane povredio se na utakmici između Bajerna i Verdera (6:1) i neizvestan je njegov odlazak na Mundijal u Kataru.

ШОК ЗА СЕНЕГАЛ: Повредио се најбољи играч, упитан за Светско првенство у Катару

FOTO: AP

Mane je dobio udarac u koleno i napustio teren već u 20. minutu.

- Udarac je bio bolan, ali moraćemo da sačekamo dodatne snimke da bismo znali kakva je situacija, izjavio je trener Bavaraca Julijan Nagelsman za klupski sajt.

Mane je letos došao u Bajern iz Liverpula, a najbolji je strelac Senegala u istoriji.

Odigrao je 93 utakmice i postigao 34 gola, a bio je jedan od najzaslužnijih i za plasman na Mundijal, kao i za osvajanje titule šampiona Afrike ove godine.

Senegal je na Mundijalu u grupi A sa Katarom, Ekvadorom i Holandijom, a prvi meč igraju za 12 dana, 21. novembra, protiv Holanđana.

BONUS: NAJAKTUELNIJI VIDEO SNIMCI 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i Iranci izađite na ulice

IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i "Iranci izađite na ulice"

SPEKULACIJE o navodnoj smrti izraelskog premijera Benjamina Netanijahua pojavile su se juče na društvenim mrežama, a preneo ih je hebrejski veb-sajt iranske novinske agencije Tasnim. Šta se s njim dogodilo - odgovor je stigao dan kasnije. Živ je i zdrav i kako poručuje na prvoj konferenciji od početka rata - spreman je da borbe privede kraju.

12. 03. 2026. u 22:29 >> 22:37

Komentari (0)