"MOŽEMO DO POLUFINALA MUNDIJALA!" Vučić veruje u fudbalere Srbije: Voleo bih da sve pobedimo
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić je, gostujući na Radio-televiziji Srbije, govorio je i o Svetskom prvenstvu u fudbalu i šansama Srbije.
FOTO: M. Vukadinović
Predsednik Srbije istakao je da veruje da Srbija na SP u fudbalu može do polufinala.
Komentarišući grupu, ističe da vi voleo da sve pobedimo.
- Posle toga se ukrštamo sa Portugalom ili Urugvajom. Njih ćemo pobediti, a ako posle toga ako pobedimo, eto nas u četiri - kazao je Vučić.
BONUS VIDEO VLAHOVIĆ NOVI REKORDER: Pet najvećih transfera srpskih fudbalera
SPEKTAKL! Lalatovićev Pazar protiv "njegove" Zvezde za mesto u polufinalu Kupa Srbije
APSOLUTNI derbi četvrtfinala Kupa Srbije biće odigran u Novom Pazaru gde će istomeni tim na "Gradskom stadionu" ugostiti Crvenu zvezdu (14.45).
05. 03. 2026. u 07:00
IRAN NAPADNUT, A RUSIJA KAŽNjENA! Sergej Lavrov o onome što šta rade Amerika i Izrael, a kako u svemu prolaze Rusi
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. U najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" upleteni su i Iran, ali i Sjedinjene Američke Države i Izrael koji su Irance napali, pa izazvali odgovor u vidu raketa i dronova po okolnim zemljama u kojima su američke vojne baze.
05. 03. 2026. u 12:19
PLANETA U STRAHU: Spisak 11 najsigurnijih zemalja u slučaju Trećeg svetskog rata
NAKON što su američko-izraelski napadi na Iran doveli do odmazde širom Bliskog istoka, rastu strahovi od eskalacije koja bi mogla da preraste u treći svetski rat. Tu su još i aktualni rat između Ukrajine i Rusije, sukobi u pojasu Gaze, kao i stalna pretnja kineske invazije na Tajvan.
03. 03. 2026. u 20:21
Komentari (0)