POTPISI U BAČKOJ: TSC potpisao ugovor sa četvoricom igrača
FUDBALSKI klub TSC iz Bačke Topole saopštio je danas da je produžio ugovore sa četvoricom prvotimaca.
FOTO: FK TSC
Ugovori su produženi sa desnim bekom Borisom Vargom, golmanom Nemanjom Jorgićem, štoperom Goranom Antonićem i levim bekom Nemanjom Petrovićem.
Kako se navodi, oni su potpisali ugovore na još po godinu dana.
Sportski direktor TSC-a Mirko Jovanović istakao je da je klub veoma zadovoljan što je uspeo da produži ugovore sa igračima koji su svojim kvalitetom, odgovornim ponašanjem i odnosom prema radu to zaista i zaslužili.
"Do kraja sezone ima još pet kola i verovatno će biti potpisivanja ugovora i sa novim igračima, pojačanjima, ali o tom potom. Očekujem da se svi igrači koncentrišu na to da preostala kola odigramo maksimalno dobro i da pokušamo da pobedimo u što više utakmica“, kazao je Jovanović.
Golman Nemanja Jorgić je naglasio da mu je veliko zadovoljstvo što je produžio ugovor sa klubom.
- Šest i po godina sam u klubu koji odlično poznajem i koji poznaje mene i nije mi bilo teško da se odlučim za nastavak saradnje. Na meni je da nastavim da se maksimalno trudim i da se dokazujem na svakom treningu i na svakoj utakmici na kojoj dobijem šansu kako bih opravdao poverenje ljudi iz kluba, rekao je Jorgić.
Desni bek Boris Varga izrazio je nadu da će zahvaljujući produženom ugovora imati priliku da se ponovo raduje kada klub sledeće godine, kao i prethodne, uspe da izbori plasman u Evropu, što je i cilj.
Preporučujemo
SRBIJA DA NE BRINE ZA BUDUĆNOST: Kadet Partizana postigao neverovatan pogodak (VIDEO)
28. 04. 2021. u 15:46
KAKO ĆE DANAS IZGLEDATI PARTIZAN? Crno-beli sezonu nastavljaju bez čoveka koji je sastavio ovaj tim
KOŠARKAŠI Partizana će u 14. kolu Evrolige ugostiti Bajern Minhen.
04. 12. 2025. u 08:39
PARTIZAN NAŠAO TRENERA? Pablo Laso stiže u Humsku...
LEGENDARNI španski trener Pablo Laso prvi je kandidat za klupu Partizana, prenosi "Sportal".
04. 12. 2025. u 19:46
ĐAK NASMEJAO SRBIJU: Evo kako je na kontrolnom odgovorio na pitanje o nazivu naše HIMNE: "Detetu bih dao DESETKU"
GREŠKE iz školskih svezaka ponekad umeju da izmame najšire osmehe, što potvrđuje i situacija u kojoj se našao jedan mališana iz Srbije. Sve je počelo kada je njegova mama na internetu podelila njegove odgovore sa kontrolnog zadatka iz predmeta Svet oko nas. Jedan od njih oduševio je korisnike društvenih mreža.
05. 12. 2025. u 11:27
Komentari (0)