SRBIN ZVEZDA PRELAZNOG ROKA: Evropski velikani otimaju se oko Rajkovića
SVE je izvesnije da će golman reprezentacije Srbije Predrag Rajković biti jedna od zvezda predstojećeg prelaznog roka.
Foto: Printskrin Instagram/rajkovicpredrag
Jedinica orlova brani sjajno za Rems u Ligi 1, što nije promaklo skautima velikih klubova.
Za Rajkovićeve usluge, pišu španski mediji, veoma je zagrejana Valensija. Jasper Silesen mnije opravdao očekivanja nakon dolaska iz Barselone pa slepi miševi traže zamenu, a u srpskom internacionalcu vide dugoročno rešenje.
Osim slepih miševa, Rajković je na skeneru Monaka i Borusije Dortmund, ali utisak je da je španski velikan najzagrejaniji.
Rajković je prošle sezone čak 14 puta ostao nesavladan, a u tekućoj sezoni je deset puta sačuvao mrežu.
Preporučujemo
TRI ALEKSANDRA HOĆU JA: Posle Dragovića i Prijovića, blizu Zvezde i Kolarov?!
28. 04. 2021. u 09:48
MURINjO NA METI ŠPANSKOG VELIKANA: Portugalac neće dugo biti bez posla
23. 04. 2021. u 16:03
FIORENTINA ODREDILA CENU: Vlahović postaje najskuplji srpski fudbaler?
21. 04. 2021. u 15:13
ZVEZDA NA KORAK OD EVROPSKOG PROLEĆA: Malme bez motiva, crveno-beli love ključne bodove u Švedskoj
Crvena zvezda gostuje Malmeu u četvrtak uveče na stadionu "Eleda" (18.45) u okviru sedmog kola ligaške faze Lige Evrope, u meču koji za domaćina nema rezultatski značaj, dok bi srpski šampion pobedom praktično osigurao plasman u nokaut fazu.
22. 01. 2026. u 07:00
OVO NISU OČEKIVALI: Novak Đoković se obratio Hrvatima na ćirilici (FOTO)
Najnovije vesti vezane za Australijan open 2026 su prilično zanimljive.
22. 01. 2026. u 12:17
MIRA ADANjA POLAK PRODALA SVU IMOVINU Nije ostalo ništa: "Sve što je moglo da se proda, prodala sam..."
PRIVATNOST nikada nije delila sa širokim auditorijumom...
20. 01. 2026. u 09:05
Komentari (0)