BUNDESLIGA: Majns pokvario šampionsko slavlje Bajerna, Dortmund savladao Volfsburg (VIDEO)

24. 04. 2021. u 19:01

MORAĆE Bajern da sačeka na šampionsko slavlje

БУНДЕСЛИГА: Мајнс покварио шампионско славље Бајерна, Дортмунд савладао Волфсбург (ВИДЕО)

Majnc je poveo već u trećem minutu golom Džonatana Burkardta, da bi drugi gol za domaći tim postigao Robin Kvajson u 37. minutu. Konačan rezultat postavio je Robert Levandovski u petom minutu nadoknade drugog poluvremena.

Bajern je pobedom mogao da osvoji devetu uzastopnu titulu u Bundesligi, ali će sada morati da čeka "kiks" Lajpciga u sutrašnjem meču protiv Štutgarta.

Union Berlin je na svom terenu pobedio Verder sa 3:1. Het-trik je postigao Joel Pohjanpalo, golovima u 50. 53. i 67. minutu, a jedini gol za ekipu iz Bremena postigao je Teodor Gebre Selasije u 82. minutu.

Frajburg i Hofenhajm odigrali su nerešeno 1:1. Gosti su poveli golom Andreja Kramarića u 40. minutu, a bod Frajburgu doneo je Vinčenco Grifo iz penala u 81. minutu.