BEJL KRITIKOVAO MURINJA: Mi smo veliki klub, moramo više da napadamo i da se namećemo
TOTENHEM je uspeo da pobedi Sautempton sa 2:1 u odloženoj utakmici 29. kola Premijer lige. Utiske o trijumfu "pevaca" izneo je Geret Bejl.
FOTO: AP
Velšanin se zajedno sa Sonom Heungom-Minom upisao u strelce i tako bio najzaslužniji za pobedu kluba iz Londona.
Totenhem je odigrao prvi meč od odlaska Žozea Murinja. Ekipu je sa klupe predvodio doskorašnji pomoćnik, 29-godišnji Rajan Mejson.
Bejl je odigrao odličnu utakmicu, a novinar ga je posle meča pitao kojim putem bi trebalo da idu Sparsi nakon odlaska portugalskog stručnjaka.
- Mi smo veliki klub. Moramo više da se nametnemo, više da napadamo i to smo protiv Sautemptona i učinili - rekao je Bejl, što su engleski mediji protumačili kao kritiku bivšem treneru.
Velšanin je prokomentario i izlazak Totenhema iz Superlige.
- Što se mene tiče, ta priča je završena i nastavljamo dalje. Na nama igračima je da novom treneru pomognemo koliko možemo da se snađe u ekipi i da mu olakšamo posao - zaključio je brzonogi krilni napadač.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
Preporučujemo
SLAVNI GLUMAC IGRAĆE MIHU: Sprema se film o legendarnom srpskom fudbaleru i treneru
21. 04. 2021. u 22:44
KERIK JE PREPORODIO JUNAJTED: Mančester ima priliku da se učvrsti na četvrtom mestu, ali "karamele" se neće predati bez borbe
VAŽAN ponedeljak u Premijer ligi donosi duel na "Hil Dikinson" stadionu gde Everton želi da po prvi put posle sezone 2013/14 upiše dve pobede nad razizgranim Mančester junajtedom u istom šampionatu.
23. 02. 2026. u 08:00
ŠTA ĆE ZAPAD SADA REĆI? Nimalo naivni Rusi masovno došli u Beograd (FOTO)
Najnovije vesti vezane za Rusiju - vezane su i za Beograd, Srbiju.
22. 02. 2026. u 12:25
POREKLO VASILIJA KOSTOVA: Rođen u Beogradu, ali njegovi roditelji NISU odatle - slave Svetog Luku
VASILIJE Kostov odavno više nije samo mlada nada Crvene zvezde. Nikako! On je jedan od motora i pokretača crveno-bele čete, a to pokazuju i golovi koje daje na velikim mečevima.
22. 02. 2026. u 18:50
Komentari (0)