BOJOVIĆ ISPISAO ISTORIJU SUPERLIGE: Slavili Mladost, Pazar, Čukarički i Spartak

06. 04. 2021. u 20:34

PRVI mečevi 30. kola Superlige su odigrani. Slavili su Čukarički, Spartak, Mladost i Novi Pazar.

БОЈОВИЋ ИСПИСАО ИСТОРИЈУ СУПЕРЛИГЕ: Славили Младост, Пазар, Чукарички и Спартак

U tvrdoj utakmici u Novom Sadu Čukarički je slavio protiv Proletera sa 1:0. Strelac jedinog gola bio je Šapića u zaustavnom vremenu.

Spartak je bio ubedljiv protiv Voždovca. Slavili su Subotičani 3:0. Do vođstva su došli golom kapitena Tekijaškija u 38. minut, asistent je bio Srećković koji se potom upisao za 2:0 u 52, a konačan rezultat postavio je Tufegdžić u 65. minutu duela. .

Novi Pazar je kao domaćin savladao TSC sa 2:1. Poveo je sa 2:0 golovima Nikčevića u 7. i rezervog igrača Stoiljkovića u 72. minutu, da bi Damjanović u 72. postavio konačan rezultat.

U Šapcu je Mačva izgubila od ekipe Mladosti, a strelac oba gola za Lučance bio je 33-godišnji veteran Milan Bojović (u 26. i 60. minutu), koji je sa ta dva pogotka postao najbolji strelac Superlige svih vremena.