ALEKSANDAR MITROVIĆ: Nemamo vremena za plakanje
TEŠKO da u ovom momentu na planeti postoji fudbaler koji je u četiri uzastopne utakmice, sa ukupno 290 minuta provedenih na terenu postigao ukupno pet golova.
FOTO: AP
Ovo je uspeo Aleksandar Mitrović sa pet pogodaka u tri meča za Srbiju, a uz to se za vikend vratio na teren i u startnu postavu Fulama, kojem je pomogao samo vodećim golom u porazu na gostovanju Aston Vili (3:1).
- Imali smo sjajnih 60 minuta iza sebe na meču u Birmingemu i vođstvo koje smo vrlo brzo prosuli i dozvolili domaćinu da dođe do ubedljivog trijumfa. Svi smo u klubu tužni i razočarani jer nismo ličili na sebe u finišu utakmice. Međutim, nemamo vremena za plakanje, pa se već okrećemo prvoj sledećoj utakmici, u subotu protiv Vulverhemptona na našem terenu - rekao je Mitrović.
Podsetimo, Aleksandar Mitrović je na meču Srbija - Republika Irska (3:2) ušao na teren u 63. minutu i sa dva sjajna gola matirao goste. Odigrao je 87 minuta protiv Potugalije (2:2), upisao se jednom u strelce, a u Bakuu je igrao 86 minuta i spakovao Azerbejdžanu dva komada za pobedu od 2:1 i overio mesto rekordera svih vremena na večnoj listi strelaca sa ukupno 41 golom.
Preporučujemo
MITROVIĆ NEDOVOLjAN ZA POBEDU FULAMA: Aston Vila prekinula niz poraza (VIDEO)
04. 04. 2021. u 20:06
MITROVIĆ STARTER ZA FULAM POSLE DVA MESECA: Srpski golgeter napada Aston Vilu
04. 04. 2021. u 17:06
OGLASIO SE MITROVIĆ NAKON GOLA: Nema vremena za plakanje ima još da se igra
04. 04. 2021. u 21:31
JUNAJTED JE U NALETU: Fulam dolazi na "Old Traford" u pravom trenutku za "crvene đavole"
Mančester junajted nastavlja snažan uspon pod vođstvom Majkla Karika i u nedelju popodne na "Old Trafordu" dočekuje Fulam, u meču koji može dodatno učvrstiti poziciju „crvenih đavola“ u borbi za Ligu šampiona.
01. 02. 2026. u 07:40
KARLOS ALKARAZ OVO NIJE OČEKIVAO: Evo šta mu je Novak Đoković poslao posle finala Australijan opena 2026!
Najnovije vesti vezane za Australijan open 2026 nisu bile kakve se Srbija nadala, Novak Đoković je izgubio od Karlosa Alkaraza, ali je potom iznenadio Španca kada su se reflektori na Rod Lejver areni ugasili.
01. 02. 2026. u 18:47
"UBIĆU SE, HOROR!" Marija otkrila dugo čuvanu tajnu: "Rođena sam bez..."
"JA ću da se ubijem, znači horor!"
01. 02. 2026. u 09:13
Komentari (0)