GLAVOBOLJA ZA MILAN: Povredio se Zlatan Ibrahimović

Александар Илић
Aleksandar Ilić

30. 03. 2021. u 14:39

POVRATNIK u reprezentaciju Švedske Zlatan Ibrahimović povredio se na treningu u utorak.

ГЛАВОБОЉА ЗА МИЛАН: Повредио се Златан Ибрахимовић

FOTO: AP

Zbog toga neće u sredu igrati u utakmici 3. kola kvalifikacija za Svetsko prventvo protiv Estonije.

Kako je "Skaj sport" preneo reči portparola švedskog nacionalnog tima, Ibrahimović je trebalo prvi deo treninga da odradi sa grupom, a potom da u drugom radi individualno.

Međutim, morao je da prekine trening već posle 15 minuta i u pratnji medicinskog tima je napustio teren.

To je izazvalo paniku i u redovima Milana gde sada sa zebnjom čekaju konferenciju za medije u Švedskoj na kojoj će biti više priče o ovom događaju sa treninga.

(B92) 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
KAKAV ŠOK! Srbija ostala bez četvrtfinala Svetskog prvenstva! Naše rukometašice izgubile od Crne Gore i to kako!

KAKAV ŠOK! Srbija ostala bez četvrtfinala Svetskog prvenstva! Naše rukometašice izgubile od Crne Gore i to kako!

Ženska rukometna reprezentacija Srbije je na šokantan način ostala bez plasmana u četvrtfinale Svetskog prvenstva jer je u meču u kome joj je i bod bio dovoljan izgubila od Crne Gore - konačan rezultat glasio je 17:33 (9:13) posle zaista neverovatnih dešavanja na parketu u Dortmundu, na kome je naročito briljirala Armel Keli Atinžre, golman Crnogorki, koja je ostvarila čak 18 odbrana, zaustvivši nestvarna 62% šuteva koji su išli ka golu koji je čuvala.

06. 12. 2025. u 17:00 >> 17:01

Komentari (0)

AUDIO BM SLUŠNI APARATI: Novogodišnja čarolija zvuka