KOLO DOMAĆINA U SUPERLIGI: Vojvodina se vratila na pobednički kolosek, samo Radnik slavio u gostima

07. 03. 2021. u 18:05

FUDBALERI Vojvodine ponovo pobeđuju. Oni su na "Karađorđu" slavili protiv Javora sa 2:0 u 26. kolu Superlige.

КОЛО ДОМАЋИНА У СУПЕРЛИГИ: Војводина се вратила на победнички колосек, само Радник славио у гостима

Sve je na ovoj utakmici bilo rešeno posle posle 30 minuta igre. Domaći su do tada postigli oba gola.

Strelci za tim Nenada Lalatovića postigli su Miodrag Gemović i Dejan Zukić.

Vojvodina je do kraja znalački sačuvala stečenu prednost i tako se vratila na treće mesto na tabeli.

Novosađani imaju 53 boda, dva više od Čukaričkog, ali i utakmicu više. "Brđani" večeras od 19.15 gostuju Crvenoj zvezdi.

Radnik iz Surdulice je jedini slavio u gostima u mečevima ranijeg termina. Izabranici Slavoljuba Đorđevića su pobedili Inđiju sa 1:0.

Trenutak odluke se desio u 85. minutu kada je Nemanja Subotić zatresao mrežu domaćina.

Inđija je sada na 16. mestu na tabeli sa 23 boda, dok je Radnik šesti i ima 41 bod.

SUPERLIGA SRBIJE, 26. KOLO

Nedelja
Inđija - Radnik 0:1 (0:0)

(Subotić 85)
Mačva - Proleter 3:1 (2:1)
(Ortiz 29 pen, Knežević 45+1, Ćirković 90+3 - Tomović 45+2)
Metalac - Voždovac 2:1 (0:0)
(Prestiž 51, Maksimović 68 pen - Stoisavljević 59)
Novi Pazar - Spartak 2:1 (1:1)
(Aganspahić 25, Mijić 64 - Srećković 15)

Zapratite Novosti sport na Fejsubku

ŠOK! Nemanja Majdov ipak nije kažnjen samo zato što se krstio, Novosti otkrivaju kako je sve perfidno upakovano!

ŠOK! Nemanja Majdov ipak nije kažnjen "samo zato što se krstio", "Novosti" otkrivaju kako je sve perfidno upakovano!

Reprezentativac Srbije u džudou Nemanja Majdov objavio je nešto neverovatno: posle Olimpijskih igara u Parizu, na kojima je učestvovao u kategoriji takmičara do 90 kilograma težine, suspendovan je iz sporta - jer se krstio pred izlazak na borilište u prestonici Francuske. "Novosti" vam donose - kako je Međunarodna džudo federacija na vrlo lukav način izvela kažnjavanje našeg borca.

19. 09. 2024. u 16:07