KRIZA LIVEPRULA SE NASTAVLJA: "Crveni" ponovo poraženi, Fulam odneo bodove sa "Enfilda" (VIDEO)

07. 03. 2021. u 16:59

FUDBALERI Liverpula nastavili su sa lošim rezultatima. "Crveni" su doživeli novi poraz. Ovoga puta ceo plen sa "Enfilda" je odneo Fulam koji je slavio sa 1:0 u 27. kolu Premijer lige.

КРИЗА ЛИВЕПРУЛА СЕ НАСТАВЉА: Црвени поново поражени, Фулам однео бодове са Енфилда (ВИДЕО)

Izabranicima Jirgena Klopa je ovo bio šesti poraz u poslednjih sedam mečeva u najkvalitetnijem rangu engleskog fudbala. Zanimljivo, ovaj klub je doživeo šesti vezani neuspeh na svom terenu u Premijer ligi.

Odavno već navijači Liverpula ne razmišljaju da njihovi ljubimci mogu da odbrane titulu, ali sada je pod velikim znakom pitanja i plasman u Ligu šampiona.

Odlučujući trenutak utakmice dogodio se u 45. minutu kada je Mario Lemina postigao ispostaviće se jedini gol na utakmici.

Pokušavali su domaći u nastavku utakmice da nađu način da dođu do gola, ali u tome nisu uspeli, tako da je Alfons Areola ostao nesavladan.

Reprezentativac Srbije Aleksandar Mitrović priliku da zaigra dobio je u 85. minutu kada je zamenio Ivana Kavalijera.

Posle ovog poraza Liverpul zauzima sedmo mesto na tabeli Premijer lige sa 43 boda, dok je Fulam 18. sa 26 bodova, koliko ima i Brajton koji je na poziciji broj 17.