LUDA UTAKMICA: Tri penala, autogol Maksimovića i remi 3:3 Sausola i Napolija

03. 03. 2021. u 21:13

FUDBALERI Sasuoloa i Napolija odigrali su večeras nerešeno 3:3, u 25. kolu italijanske Serije A.

ЛУДА УТАКМИЦА: Три пенала, аутогол Максимовића и реми 3:3 Саусола и Наполија

Svega je bilo u meču. Sasuolo je poveo autogolom Nikole Maksimovića u 34. minutu, a potom je Pjotr Zelinski Napoliju doneo izjednačenje samo četiri minuta kasnije.

Ponovo vodi Sasuolo nakon penala u zaustavnom vremenu prvog poluvremena. Napoli izjednačuje u 72. minutu, strelac je bio Đovani di Lorenco.

Po prvi put Napolitanci vode u 89. minutu, strelac je sa penaltika bio Lorenco Insinje. Potom takođe sa "bele tačke" u 94. minutu Frančesko Kaputo postavlja konačnih 3:3.

Sasuolo je osmi sa 36 bodova, dok je Napoli na petom mestu sa 44 boda. U narednom kolu, Sasuolo će gostovati Udinezeu, dok će Napoli dočekati Bolonju.