"BIG SEM" TRAŽI PREKID PREMIJRE LIGE: Zabrinut sam, prekid prvenstva bio bi "prava stvar"
NAKON debakla protiv Lidsa Sem Olardajs oglasio se sa zahtevom za prekidom Premijer lige.
FOTO: Printskrin
On je zahtev obrazložio činjenicom da je poslednja runda testova otkrila 18 pozitivnih slučajeva u elitnom rangu engleskog fudbala,
Zbog korona virusa odložena je utakmica Evertona i Mančester sitija, a pod upitnikom je i duel Fulama i Totenhema.
Veliki broj slučajeva zabeležen je u Šefildu. Olardajs je rekao da bi prekid prvenstva bila "prava stvar".
"Bezbednost svih je najvažnija. Kada slušam vesti da se novi soj koronavirusa prenosi brže nego originalni, jedina prava stvar koju možemo da uradimo jeste da prekinemo prvenstvo", kazao je Olardajs posle poraza od Lidsa od 5:0.
"Imam 66 godina i poslednje što želim da uradim je da zakačim koronavirus", dodao je Olardajs.
Preporučujemo
Naši predlozi: "Tip" - tiket za ponedeljak
Za početak nove radne nedelje smo vam spremili sledeće predloge.
04. 05. 2026. u 06:53
Novak Đoković zatečen: Došao u Rim, a tamo ga dočekalo - ovo (VIDEO)
Novak Đoković odavno nije igrao tenis. Sada je rešio da mu se vrati, ali taj povratak nije bio kakav je očekivao.
04. 05. 2026. u 19:37
Šta se to desilo na granici Ukrajine i Belorusije? Zelenski besan, preti komšijama: "Spremni smo!"
PREDSEDNIK je takođe najavio da Ukrajina priprema nekoliko novih paketa sankcija koji će biti uvedeni odmah i u bliskoj budućnosti.
03. 05. 2026. u 09:37
Komentari (0)