SRAMOTAN POTEZ TIRAMA: Francuski fudbaler pljunuo rivala nasred terena (VIDEO)
JEDAN skandalozan potez igrača Borusije smo imali prilike da vidimo na meču sa Šalkeom
FOTO: EPA
Napadač Borusije Mehengladbah Markus Tiram pljunuo je Stefana Poša, igrača Šalkea nakon jednog duela na terenu.
Kazna za Francuza je međutim došla tek nakon intervencije VAR-a, tada je sudija izvadio crveni karton i poslao je Tirama u svlačionicu.
Incident se dogodio nakon što je Kramarić izjednačio, a Tiramu očigledno nešto nije bilo po volji pa je na sramotan način odreagovao.
Pratite "Novosti sport" na Fejsbuku
Preporučujemo
KAPITENI BIRAJU FUDBALERA GODINE (1): Bleki i Rajković početni „pikovi”
19. 12. 2020. u 23:00 >> 19:32
BIĆE GOLOVA NA "SENT DžEJMSISU": Njukasl mora napasti "građane" ako misli da se ponovo nađe u finalu
NjUKASL i Mančester siti ukrstiće koplja večeras na "Sent Džejmsis parku" u prvom meču polufinala EFL kupa. Ovo je obračun aktuelnog osvajača i kluba koji želi da vrati trofej u svoje vitrine posle nekoliko godina pauze, tako da bi trebali gledati sjajan polufinalni dvomeč.
13. 01. 2026. u 06:30
DONALD TRAMP U ŠOKU! Ovo nije očekivao kada je naredio napad na Venecuelu
Malo je reći da su najnovije vesti iz sveta fudbala, a tiču se i Sjedinjenih Američkih Država čiji je aktuelni predsednik Donald Tramp, iznenadile mnoge.
13. 01. 2026. u 19:15
BALKANCI O ŽIVOTU U EVROPI: Pustiće te da crkneš - ti njega ugostiš gozbom, on misli da si seljačina
MNOGI sanjaju o životu u Nemačkoj, Austriji ili Švajcarskoj, zamišljajući mir, red i bolji standard. Ipak, iskustva naših ljudi koji su se preselili otkrivaju da život u zapadnoj Evropi često nosi neočekivane izazove koji mogu šokirati one koji su navikli na balkansku spontanost i toplinu.
13. 01. 2026. u 10:22
Komentari (0)