NIKOLIĆU NE IDE U POSLEDNJE VREME: Lokomotiva doživela treći vezani poraz

17. 12. 2020. u 18:40

FUDBALERI Lokomotive iz Moskve koje sa klupe predvodi Marko Nikolić doživeli su novi poraz, ovoga puta bolji od njih je bio Himki koji je slavio sa 3:2 u 19. kolu prvenstva Rusije i to posle preokreta.

НИКОЛИЋУ НЕ ИДЕ У ПОСЛЕДЊЕ ВРЕМЕ: Локомотива доживела трећи везани пораз

Ne ide u poslednje vreme dobro Nikolićevom timu. Ekipa je upisala treći vezani neuspeh od Krasnodara (0:5) i Bajerna (2:0).

Što se ovog meča tiče on je dobro počeo za Lokomotivu. Gosti su poveli u 15. minutu preko Krihovjaka. Ipak, domaćin je poravnao u 27. minutu kada je Korjan realizovao jedanaesterac.

Nekadašnji trener Partizana nije bio zadovoljan odlukom da se za Himki dosudi penal, pa je zbog prigovora zaradio žuti karton.

Muriljo Paim je bio taj koji je do odlaska na odmor Moskovljanima doneo novu prednost koji je taj tim držao sve do 85. minuta kada su domaći poravnali preko Kuharčuka.

Kada je delovalo da će ekipe osvojiti po bod usledio je šok za Lokomotivu. Pobedu timu sa stadiona "Arena Himki" doneo je Dolgov u trećem minutu nadoknade.

Posle ovog poraza Nikolićev tim zauzima osmo mesto na tabeli sa 28 bodova, dok je Himki 11 sa tri boda manje.