SRBI DOMINIRAJU ENGLESKOM: Pobede paunovića i Ivića u Čempionšipu
GOLOM Majkla Olisea sa bele tačke fudbaleri Redinga koga s klupe predvodi srpski stručnjak Veljko Paunović, savladali su KPR na gostovanju.
Foto: Printskrin / @ReadingFC
Minimalnu pobedu ostvario je i Votford Vladimira Ivića koji je slavio protiv Birmingema golom Troja dinija sa bele tačke.
Reding i Votford dele četvrto i peto mesto na tabeli najjače druge lige na svetu sa po 33 boda, četiri manje od lidera Noriča s kojim se REding sastaje sledeće nedelje i samo bodom manje od drugoplasiranog Bornmauta.
Prve dve ekipe direktno će se plasirati u Premijer ligu, a treći putnik u elitu dobiće se posle plej ofa u kome učestvuju ekipe od 3. do 6. mesta.
Preporučujemo
SUZE ROBERTA BAĐA: Slavni fudbaler nije mogao da sakrije emocije na sahrani idola
12. 12. 2020. u 19:13
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
SRBIJA - MEKSIKO: Orlovi moraju bolje nego protiv Zelenortskih ostrva
SRBIJA gostuje Meksiku kome će ovo biti poslednja pripremna za predstojeći Mundijal.
04. 06. 2026. u 22:32
I POLICAJCI ZAPANjENI: Neverovatno šta su zaplenili
Ponekad su i pripadnici policije zatečeni onim što pronađu.
04. 06. 2026. u 16:24
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)