ANĆELOTIJEVE SUZE I 40 UDARACA NA GOL: Dirljive scene na Gudisonu, Lids nosi kući tri poena

28. 11. 2020. u 21:08

FUDBALERI Lidsa savladali su minimalnim rezultatom Everton u utakmici desetog kola Premijer lige, koju su obeležili golmani ali i emotivan oproštaj menadžera karamela Karla Ančelotija od Dijega Maradone.

АНЋЕЛОТИЈЕВЕ СУЗЕ И 40 УДАРАЦА НА ГОЛ: Дирљиве сцене на Гудисону, Лидс носи кући три поена

Strelac jedinog gola bio je Rafinja u 79. minutu ali da je susret završio rezultatom 6:6 ne bi bilo nikakvo čudo, šta su sve skinuli golmani Pikford i Melije. Napadači oba tima uputili su 40 šuteva na gol.

Pre početka utakmice, kao što je ovih dana slučaj širom fudbalskih ali i utakmica u drugim sportovima, odata je pošta Dijegu Maradoni.

Minut ćutnje, odnosno kako je to u Engleskoj običaj aplauza, obeležila je emotivna reakcija menadžera evertona Karla Ančelotija koji je u dresu Milana vodio velike bitke sa slavnim Argentincem dok je ovaj igrao za Napoli. Njih dvojica imali su 11 okršaja za to vreme.