ČELSI IGRA SJAJAN FUDBAL: "Plavci" srušili NJukasl, sa vrha gledaju rivale

21. 11. 2020. u 16:12

ČELSI igra sjajan fudbal i veliki je kandidat da skine Liverpul sa trona u Premijer ligi. "Plavci" su 9. kolu Premijer lige savladali Njukasl u gostima sa 2:0.

ЧЕЛСИ ИГРА СЈАЈАН ФУДБАЛ: Плавци срушили Њукасл, са врха гледају ривале

Trebalo je vremena Frenku Lampardu da posloži tim. Deluje da je to došlo na svoje i klub iz Londona igra prelep fudbal.

Samo 10 minuta je bilo potrebna gostima da dođu do prednosti. Spostvenu mrežu je zatresao Federiko Fernandez i tako u dobroj meri odredio tok utakmice.

Iako je imao vođstvo Čelsi nije prestejao da napada. Do kraja prvog dela igra nije bilo više golova, ali jeste u drugom.

Konačan rezultat je postavio Tami Ejbraham u 65. minutu posla asistencije Tima Vernera.

Posle ove pobede Čelsi zaizima prvo mesto na tabeli sa 18 bodova, dok Njukasl zauzima 13. mesto sa 11 bodova.

Zapratite Novosti sport na Fejsbuku

PUTIN ODGOVORIO NA PONIŽAVANJE RUSIJE: Evo šta je poručio svetskim moćnicima sporta pred Olimpijske igre Pariz 2024

PUTIN ODGOVORIO NA PONIŽAVANjE RUSIJE: Evo šta je poručio svetskim moćnicima sporta pred Olimpijske igre "Pariz 2024"

RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, još jednom je u prvi plan izbacio i sport. A kako najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" uopšte nisu naivne, poslednja dešavanja i dosad najveće poniženje za sportiste Ruske Federacije doveli su i do reakcije ruskog predsednikam Vladimira Putina.

18. 03. 2024. u 15:33