NULA CRNE GORE I KAZAHSTANA: Remi Turske i Hrvatske

11. 11. 2020. u 20:54

ZANIMLjIV meč priredili su nam na Vodafon Parku Turska i Hrvatska.

НУЛА ЦРНЕ ГОРЕ И КАЗАХСТАНА: Реми Турске и Хрватске

Pravi vatomet smo videli večeras u Istanbulu na "Vodafon parku" gde je reprezentacija Turske ugostila srebrne iz Rusije.

Cenk Tosun je domaćinu doneo prednost u 23. minutu, devet minuta kasnije Ante Budimir je poravnao rezultat.

Denis Turudž je pet minuta pred poluvreme doneo prednost domaćinu još jednom.

U drugom poluvremenu Mrio Pašalić poravnava na 2:2 u 53. miinutu, Josip Brekalo tri minuta kasnije pravi potpuni preokret i donosi gostima vođstvo, da bi Cengiz Under u 58. minutu duela postavio konačnih 3:3.

U Podgorici nismo videli golove, reprezentacija domaćih je imala blagu inicijativu, ali ovo je bila odlična prilika da se promešaju karte pred gostovanje Crnogoraca u Azerbejdžan dok će Kazakhstan gostovati u Albaniji u petom kolu Lige Nacija.