KIKS PARTIZANA U MILANOVCU: Metalac sa igračem manje izborio remi!

A. Ilić

03. 10. 2020. u 17:26 >> 19:53

FUDBALERI Partizana mučili su se protiv Metalca u Gornjem Milanovcu, domaćin je u završnici sa igračem manje došao do gola i konačnih 1:1.

КИКС ПАРТИЗАНА У МИЛАНОВЦУ: Металац са играчем мање изборио реми!

Poveo je Partizan golom Filipa Stankovića. Iskoristio je odmah na početku drugog dela meča proigravanje Asana i zatresao je mrežu.

Gosti su zbog grube igre od 62. minuta ostali bez Vranjanina koji je dobio drugi žuti.

U završnici je Metalac delovao agresivnije, te su sa igračem manje uspeli da zatresu mrežu Popovića.

Filip Antonijević je iskoristio odlično dodavanje poravnao rezultat.

Partizan je nešto  ranije danas dobio dvojicu novih fudbalera, a o tome čitajte ovde.

Metalac: Puletić – Vranjanin, Rogač, Vasiljević – Antonijević, Zoćević, Maksimović, Desančić, Pecelj - Prestiž, Katanić

Partizan: Popović – Miljković, Vitas, Banjak, Urošević – Zđelar (od 84. Pavlović), Šćekić – F. Stevanović (od 84. Stojković), Suma (od 46. Marković), Asano (od 69. Lutovac) – Sadik (od 46. Matić).

92. MINUT - Velika prilika za Lutovca, Nakon centaršuta lopta dolazi do njega. Vanjiljević je usmerio do Puletića koji je izbacuje van granica terena.

85. MINUT - Lazar Pavlović je poslao odličnu loptu do Lutovca, Puletić je odlično bio postavljen

80. MINUT - Metalac izjednačio! Antonijević je iskoristio loptu u peterac da sa igračem manje dođe do izjednačenja.

70. MINUT - Imao je Matić priliku, oprobao je udarac, bio je izblokiran. Iz Kornera Partizan nije uspeo da ugrozi gol Puletića.

62. MINUT - Igrač manje za Metalac. Isključenj je kapitan domaćih Miloš Vranjanin. Neoprezno je startovao na Filipa Stevanovića, dobio je drugi žuti karton i završio meč u 62. minutu.

46. MINUT - GOL!  Iskoristio je Partizan nepažnju domaćina. Asano je sa desne strane centrirao, činilo se da je prebacio sve, ali je Stevanović natrčao na volej za radost Partizanovih navijača.

PRVO POLUVREME (0:0)

45. MINUT - Veoma loša utakmica u Gornjem Milanovcu, nijedan tim nije uspeo da stvori izglednu priliku.

43. MINUT - Pokušao je Suma, raspalio preko prečke.

22. MINUT - Tražili su gosti indirekt, Puletić je izašao visoko, Takumo Asano je zagrmeo na sudiju, ali nije bilo prekida.

19. MINUT - Oprobao je potom i Stevanović udarac, Puletić još jednom odličan.

17. MINUT - STEVANOVIĆ JE IMAO PRILIKU! - Šutirao je, Puletić odbija loptu, nakon udarca u stativu izlazi u korner.

7 MINUT - Prvi pokušaj za domaćina, probao je Filip Antonijević, budan je bio Šćekić koji je lako blokirao pokušaj domaćina.

5. MINUT - Početak duela u početnom ispitivanju snaga.