REDING NE GREŠI: I Kardif pao pred Paunovićevim timom (VIDEO)

26. 09. 2020. u 19:03

FUDBALERI Redinga su nastavili da nižu pobede. Ovoga puta su slavili protiv Kardifa u gostima sa 2:1.

РЕДИНГ НЕ ГРЕШИ: И Кардиф пао пред Пауновићевим тимом (ВИДЕО)

Veljko Paunović za sada radi fantastičan posao u ovom klubu. Reding posle tri osvojena kola ima maksimalan učinak.

Tokom prvog poluvremena nije bilo golova, ali samo dva minuta igre u nastavku susreta je bilo dovoljno gostima da povedu. Strelac je bio iskusni defanzivac Majkl Morison.

Igrao se 66. minut kada je Reding povećao prednost. Portugalac Lukas Žoao je postigao pogodak. Sjajnom napadaču je to bio drugi gol u prvenstvu.

Domaćin je preko Lija Tomlina uspeo da postigne počasni pogodak, ali taj gol koji je dat u 81. minutu nije bio dovoljan Kardifu da izbegne poraz.

Paunovićevi puleni igraju sjajno na startu prvenstva i ako ovako nastave biće jedan od kandidata za ulazak u Premijer ligu.