SAMARDŽIĆ NIJE SPASIO ATALANTU: "Boginja" doživela šok od Klub Briža u Ligi šampiona
Fudbaleri Klub Briža savladali su ekipu Atalante u prvom meču plej ofa Lige šampiona rezultatom 2:1.
FOTO: AP/Tanjug
Briž je bolje otvorio meč i bolje igrao u većem delu susreta. Poveli su golom Ferana Jutgle u 15. minutu, dok je Atalanta izjednačila pred kraj poluvremena pogotkom Marija Pašalića u 41.
Drugo poluvreme Belgijanci su igrali bolje, ali je završnica nedostajala, a onda šok u poslednjim minuta. Sudija svira faul posle konsultacije sa VAR-om i dosuđuje penal za Briž.
Gustaf Nilson je hladnokrvno realizovao jedanaesterac i Briž će na revanš sa golom prednosti.
Srpski reprezentativac Lazar Samardžić ušao je u igra za Atalantu u 63. minutu ali nije uspeo da spreči poraz.
Bonus video: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“
Preporučujemo
LUKA DONČIĆ OSTAO U ŠOKU: Nije mogao da veruje šta ga je pitao Lebron Džejms
12. 02. 2025. u 20:05
RASTUŽIO JARNIJA, A SAD I PROSINEČKOG: Evo šta je danas uradio Zoran "Bata" Mirković
30. 03. 2026. u 20:10
NEMAČKA SE OZBILjNO PRIPREMA ZA MUNDIJAL: "Panceri" imaju velika očekivanja na predstojećem Svetskom prvenstvu
SIGURNI učesnik Mundijala, Nemačka želi da reprezentativnu pauzu završi novom pobedom pred svojim navijačima na "MHP areni", dok Gana u duel ulazi uzdrmana serijom loših rezultata i bez mnogo samopouzdanja (20.45).
30. 03. 2026. u 11:30
NOVAK ĐOKOVIĆ STIGAO U SARAJEVO, DOŠAO DA NAVIJA ZA BOSNU! Neverovatna scena...
Najnovije vesti iz tenisa tiču se i - fudbala. Novak Đoković se za to pobrinuo.
30. 03. 2026. u 19:18
Snimci Hane Ikodinović zapalili internet - vreli kadrovi (VIDEO)
STARIJA ćerka "novosadske barbike" i proslavljenog vaterpoliste Danila Dače Ikodinovića, Hana Ikodinović, izrasla je u pravu lepoticu i već odavno joj tepaju da je "najleša ćerka poznatih roditelja u Srbiji".
26. 03. 2026. u 21:36 >> 21:50
Komentari (0)