ATALANTA PREKINULA SERIJU MEČEVA BEZ POBEDE: "Boginja provincije" posle preokreta savladal Komo

FUDBALERI Atalante pobedili su kao gosti Komo sa 2:1 u 22. kolu Serije A i tako su prekinuli niz od četiri meča bez trijumfa u prvenstvu.

АТАЛАНТА ПРЕКИНУЛА СЕРИЈУ МЕЧЕВА БЕЗ ПОБЕДЕ: Богиња провинције после преокрета савладал Комо

FOTO: Tanjug/AP

"Boginja provincija" je na teži način morala da slavi, pošto je bila prinuđena da preokreće rezultat.

Domaćin je do prednosti došao u 30. minutu preko Nika Paza. Ipak, drugo poluvreme proteklo je u znaku Atalante.

Zablistao je Mateo Retegi kome je 16 minuta bilo dovoljno da postigne dva pogotka i na taj način ispostaviće se donese pobedu timu iz Bergama.

Reprezentativcu Italije je sa ova dva gola stigao do brojke od 16 pogodaka u Seriji A što ga stavlja na čelo liste strelaca.

Atalanta je posle ove pobede treća na tabeli sa 46 bodova, Komo se nalazi na 13. mestu na tabeli sa 22.

Bonus video: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (0)

VENAMA PREDSEDNIKA FIFA TEČE SRPSKA KRV: Kako je Beograđanka spasila život Infantinu - prvi čovek svetskog fudbala stupio u kontakt sa njom