"PONEKAD JE JAKO TEŠKO SAKRITI FRUSTRACIJU“: Amorim se izvinio igračima i navijačima Mančester junajteda
Fudbaleri mančester junajteda izgubili su od ekipe Brajtona rezultatom 1.3 u Premijer ligi.
FOTO: Tanjug/AP
Menadžer Mančester junajteda Ruben Amorim pojavio se pred medijima prvi put od izjave da je tim koji vodi verovatno najgori u istoriji kluba.
- Kao što sam rekao, neću se menjati, bez obzira na sve. Znam da možemo da uspemo, ali treba da preživimo ovaj trenutak. Nisam naivan i znam da sada treba da preživimo. Možda smo najgori tim u istoriji Mančester junajteda, znam da želite titule, ali to kažem jer to moramo da priznamo i promenimo - rekao je Amorim posle meča sa Brajtonom.
Ta izjava bila je još jedan težak udarac na samopouzdanje igrača Junajteda, nisu ni navijači bili srećni što to čuju od prvog trenera, pa je Amorimova morao da objasni.
- Više sam govorio to za sebe, ne za igrače - rekao je Amorim, kada je malo ohladio glavu.
I imao i još nešto da doda.
- Jasno mu je da tog dana nije mogao da obuzda emocije. Ponekad je zaista teško sakriti frustraciju u datom trenutku - rekao je Amorim.
Bonus video: Ovo su deca skandirala Bugarima na meču Srbija - Bugarska u Leskovcu
Preporučujemo
AUSTRALIJAN OPEN, NAJNOVIJE VESTI: Još jedan neviđen skandal TV komentatora u Melburnu!
22. 01. 2025. u 16:30
ČUDO IZ NORVEŠKE NE STAJE: "Žuta horda" se ne plaši nikoga, sledeća meta je lisabonski Sporting
BAJKOVITA evropska priča Bode glimta nastavlja se u sredu uveče, kada norveški šampion dočekuje Sporting iz Lisabona u prvom meču osmine finala Lige šampiona. Stadion "Aspmira" biće poprište novog evropskog spektakla, a domaćin se nada da može da nastavi senzacionalan pohod kroz elitno takmičenje.
11. 03. 2026. u 07:00
MLADI SRBIN ZAPREPASTIO AMERIKU! Biće senzacija NBA drafta, šutira bolje od svih Srba - i ne, nije sin Peđe Stojakovića (VIDEO)
Pozdrav iz zemlje košarke. Tako volimo da se hvalimo kada neko naš, ili naši, urade nešto košarkaški sjajno. A novi srpski košarkaški biser je tu. I opčinio je Ameriku.
11. 03. 2026. u 12:11
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)