"BOMBA" U SUPERLIGI: Jedinstvo sa Uba dovela igrača Olimpika iz Liona
Iako se nalaze na samom začelju tabele Superlige Srbije, Jedinstvo želi da se što bolje pripremi za nastavak sezone u kojoj ih očekuje grčevita borba za opstanak. Sada je u redove ove ekipe došlo pojačanje iz čuvenog Liona.
FOTO: Profimedia
Kako je preneo "Mocart sport", Džastin Bengi Žoao pridružio se ekipi Jedinstva na pripremama u Turskoj.
On još zvanično nije potpisao za ovaj klub ali je pitanje dana kada će se ovaj transfer ozvaničiti.
Žoao je već dve godine u prvom timu Liona iako ima samo 19 godina. Odigrao je 19 utakmica, a standardni je član mađih kategorija reprezentacije Francuske.
Bonus video: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“
Preporučujemo
JANIK SINER JE VARALICA! Ceo svet bruji o onome što je uradio najbolji teniser sveta
20. 01. 2025. u 08:34
SPEKTAKL U MADRIDU: Real želi da ostane u trci za titulu, Atletiko da mu uništi šampionske snove
JEDAN od najvećih derbija svetskog fudbala igra se večeras od 21.00 na "Santijago Bernabeu" gde će Real Madrid dočekati Atletiko u meču koji može imati ogroman uticaj na rasplet šampionske trke u La Ligi.
22. 03. 2026. u 07:30
HRVATSKA U NEVERICI: Evo šta su Srpkinje uradile u Dubrovniku
Najnovije vesti iz Hrvatske tiču se - Srbije.
24. 03. 2026. u 19:20
MILEO AUTO-PUTEM: Policajci bili u čudu kad su videli KO je za volanom (VIDEO/FOTO)
KADA su zbog spore vožnje na auto-putu zaustavili automobil marke Dodž, policajci iz Ogdena u američkoj saveznoj državi Juta, pomislili su da je vozaču pozlilo.
22. 03. 2026. u 22:25
Komentari (0)