PREOKRET: Edoardo Bove nastavlja da igra u Seriji A!
Talentovani 22-godišnji vezista Fiorentine Edoardo Bove koji je kolabirao na terenu pre nešto više od nedelju dana u duelu sa Interom, ipak će ostati i moći da igra fudbal u Seriji A.
FOTO: Tanjug/AP
Naime, iako pravila nalažu da kome se ugradi defibrilator mora da napusti Italiju, ovde će po svemu sudeći doći do preokreta.
Opšte je poznato da je Kristijan Eriksen koji je kolabirao na Evropskom prvenstvu u Danskoj morao da napusti Inter nakon ugradnje defibrilatora i trenutno trči za loptom u Engleskoj.
U "slučaju Bove" stvar je drugačija, jer je mladom vezisti Fiorentine ostavljen prostor da mu posle ugradnje defibrilatora, isti bude uklonjen ukoliko rezultati budu dobri. FOTO: Tanjug/AP
Samim tim, moći će da ostane na Čizmi i da igra u Seriji A.
Mediji na Apeninima pišu da bi Edoardu Boveu do kraja dana trebalo da bude ugrađen defibrilator i posle toga će biti potrebno određeno vreme da se vidi u kom pravcu će se odvijati njegova karijera.
Bonus video: Sada je sve jasno - evo šta ruski navijači stvarno misle o Kosovu
Preporučujemo
GOF FURIOZNO DO FINALA: Amerikanka razbila Muhovu, boriće se za trofej u Majamiju
26. 03. 2026. u 22:22
NAŠI PREDLOZI: "Tip" - tiket za četvrtak
REDAKCIJA Tipa vam je za danas pripremila sledeće predloge.
26. 03. 2026. u 06:59
NOVAK ĐOKOVIĆ GLEDA I NE VERUJE: Evo šta je upravo uradio Rafael Nadal
Najnovije vesti iz tenisa tiču se i jednog od najboljih koji se ikada bavio "belim sportom". Novak Đoković je na vrhu te liste, a njegov "prvi pratilac" i, uz Rodžera Federera, najveći rival, Rafael Nadal, danas je baš ponosan.
25. 03. 2026. u 20:06
IRAN POSLAO JAVNU PORUKU SRBIJI: "Vi i mi smo simbol otpora i prkosa - ostaćemo jaki i ujedinjeni"
"OD BEOGRADA do Teherana, vidljiv je isti obrazac nasilja i nepoštovanja međunarodnog prava i ljudskih života."
25. 03. 2026. u 20:54
Komentari (0)