TADIĆ POGODIO PREČKU, FENER IZGUBIO OD BEŠIKTAŠA: Bivša zvezda Arsenala i Liverpula presudila Murinjovim pulenovima
Fudbaleri Bešiktaša savladali su u jednom od najvećih turskih derbija ekipu Fenerbahče sa 1:0 u okviru 15. kola turske Superlige.
FOTO: Profimedia
Iako je Fener u većem delu meča bio bolji rival, Džeko je mašio "nepromašivo" zatim i Tadić pogodio prečku, ipak jedini pogodak na meču delo je fudbalera Beštiktaša.
Pogodak je postignut u 73. minutu, kada je Masuaku proigrao Aleksa Okslejd-Čemberlejna, koji je smestio loptu u mrežu. Prvenstveno je pogodak upisan Ćiru Imobileu, međutim na snimku se vidi da nije dirao loptu, te je strelac bivši igrač Arsenala i Liverpul Čemberlejn.
Bešiktaš je sada četvrti na tabeli sa 25 bodova, dok je Fenerbahče drugi sa 32 i utakmicom više od prvoplasiranog Galatasaraja koji ima i tri boda više.
Bonus video: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“
Preporučujemo
"OSTAĆE U ISTORIJI, VELIKI DAN!" Vladan Milojević nakon trijumfa Zvezde nad Tekstilcem
07. 12. 2024. u 19:46
SVEČANO NA "MARAKANI": Otkriven spomenik Dragoslavu Šekularcu! (FOTO)
07. 12. 2024. u 16:59
EMOTIVNO VEČE NA "OLIMPIKU": Legendarni kapiten se vraća kući, navijačima Rome će biti čudno da ne bodre svog voljenog sina
POSLEDNjI meč 17. kola Serije A donosi emotivan duel na Olimpiku, gde Roma dočekuje Đenovu. U centru pažnje je povratak Danijelea De Rosija u Rim, ovoga puta kao rivala, dok domaćin traži pobedu kojom bi održao korak za timovima iz vrha tabele.
29. 12. 2025. u 09:00
PAO ALEKSANDAR LUKAŠENKO: Ovo je njegova prva reakcija (VIDEO)
Najnovije vesti iz Belorusije su prilično neočekivane.
30. 12. 2025. u 19:58
UMRO NAJTEŽI ČOVEK NA SVETU: Sa 600 kilograma ušao u istoriju - borio se da smrša, ali bolest je presudila
DRŽAO je Ginisov rekord za najtežeg čoveka na planeti...
30. 12. 2025. u 18:15
Komentari (0)