VELIKI PROBLEM ZA ŠTUTGART: "Švabe" bez najboljeg igrača protiv Crvene zvezde u Ligi šampiona
CRVENA zvezda će prve bodove u Ligi šampiona pokušati da osvoji protiv Štutgarta koji bi dobrano oslabljen mogao da dođe u Beograd.
Foto: EPA-EFE/RONALD WITTEK
Naime, najbolji igrač "švaba" Deniz Undav doživeo je povredu mišića na treningu i neće ga biti neko vreme na terenu.
On će sigurno propustiti utakmicu Bundeslige protiv Bohuma, a sva je prilika da neće istrčati ni na teren stadiona "Rajko Mitić" u petom kolu najelitnijeg evropskog takmičenja, jer je klub objavio da je posle dodatnih pregleda utvrđeno da će Undav morati da pauzira nekoliko nedelja.
Reprezentativac Nemačke je ove sezone odigrao devet utakmica u prvenstvu i postigao je pet golova. U Ligi šampiona je bio strelac u porazu od Reala (3:1).
Podsetimo, utakmica Crvena zvezda - Štutgart igra se u sredu od 18.45. Crveno-beli su trenutno na 35. mestu na tabeli bez bodova, dok su "švabe" na poziciji 27 sa četiri.
Bonus video: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NAŠI PREDLOZI: "Tip" - tiket za ponedeljak
REDAKCIJA Tipa vam je za danas pripremila nekoliko zanimiljvih predloga.
13. 07. 2026. u 06:30
TENIS SA DRUGE PLANETE! Vimbldon dobio šampiona, finale u Londonu rešeno preokretom!
U finalu 139. Vimbldona, italijanski teniser Janik Siner pobedio je Aleksandera Zvereva iz Nemačke rezultatom 3:1 (6:7 (7:9), 7:6 (7:2), 6:3, 6:4).
12. 07. 2026. u 20:55
SADA I ZVANIČNO! Dušan Alimpijević produžio ugovor do 2028. godine
Sada je stigla i potvrda, Dušan Alimpijević, produžio je ugovor sa Bešiktašem do 2028. godine.
12. 07. 2026. u 18:26
Komentari (0)