VELIKI DAN ZA IPSVIČ: Prva pobeda u Premijer ligi, i to protiv koga
DUGO će fudbaleri Ipsviča pamtiti ovaj dan. Oni su ostvarili prvu pobedu ove sezone u Premijer ligi i to ni manje ni više nego protiv Totenhema u gostima - 2:1.
Foto: EPA-EFE/TOLGA AKMEN
Moralo je da prođe 11. kola kako bi novajlija u najjačem rangu engleskog fudbala stigao do trijumfa.
Gosti su do vođstva došli u 31. minutu preko Semija Smodiša. Vođstvo je u 43. minutu duplirao Lijam Delap kome je ovo bio šesti prvenstvni pogodak.
Očekivala se rekacija "pevaca" u drugom poluvremenu i ona se i desila. Igrao se 69. minutu kad je Rodrigo Bentakur smanjio na 2:1.
Dovoljno je bilo vremena ne samo da Totenhem dođe do izjednačenja, već i da preokrene, ali gosti su izdržali i osvojili tri boda.
Ipsvič je do sad imao pet remija i nakon prve pobede pobegao je iz zone ispadanja. Sad ima osam bodova, jedan više od Kristal Palasa koji je prvi ispod crte. Tim iz Londona je na 10. mestu na tabeli sa 16.
BONUS VIDEO: Geri Lineker: Džud Belingem je pravi vođa, napravio je sjajan potez
ČUDO IZ NORVEŠKE NE STAJE: "Žuta horda" se ne plaši nikoga, sledeća meta je lisabonski Sporting
BAJKOVITA evropska priča Bode glimta nastavlja se u sredu uveče, kada norveški šampion dočekuje Sporting iz Lisabona u prvom meču osmine finala Lige šampiona. Stadion "Aspmira" biće poprište novog evropskog spektakla, a domaćin se nada da može da nastavi senzacionalan pohod kroz elitno takmičenje.
11. 03. 2026. u 07:00
SVET JE ZAPANjEN! Niko ne može da veruje šta je Rus uradio u Srbiji! (VIDEO)
U najnovije vesti vezane za Rusiju - "uplela" se i Srbija.
11. 03. 2026. u 17:01 >> 17:43
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)