NOVOSTI SAZNAJU: Ovaj srpski biznismen je prvi priskočio u pomoć Partizanu, uplatio pola miliona evra za spas crno-belih
FUDBALSKI klub Partizan krenuo je u finansijsku konsolidaciju, a pored nove privremene uprave koju predvodi Radim Ljajić, zajedno sa Dankom Lazovićem i Predrago Mijatovićem, uz pomoć države i srpskih biznismena krenulo je ozdravljenje Partizana.
FOTO: FK Partizan
Veliku donaciju timu iz Humske uplatio je biznismen Nikola Petrović.
Petrović je na račun Partizana "ubrizgao finansijsku injekciju" od pola miliona evra.
Inače, Nikola Petrović, uspešan biznismen, porodični čovek je i ono što veći deo javnosti ne zna – humanista.
Foto: Privatna arhiva
On je pre nekoliko meseci, nakon sprovedenog postupka kupovine, uvoza i transporta donirao Tiršovoj sofisticirani aparat za vantelesni krvotok koji se koristi prilikom hirurških intervencija na srcu kod najmlađih pacijenata i doslovce spašava živote. Vrednost ove donacije, uključujući prateće troškove, prema našim saznanjima iznosi 320.000 evra.
BONUS VIDEO: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“
Preporučujemo
"NE MORAŠ DA BUDEŠ NOVAK ĐOKOVIĆ": Američka teniserka poslala poruku teniserima
25. 10. 2024. u 12:07
KO BI OVO OČEKIVAO! Predrag Mijatović uhvaćen u restoranu sa "ljutim rivalom"
25. 10. 2024. u 11:30
JUČE SMO PROŠLI! Evo TIP tiketa za sredu
PONOVO su naši tipsteri bili na visini zadatka, u ritmu dočekujemo 2026. godinu!
31. 12. 2025. u 07:00
NEVERICA U DENVERU! Nove informacije o povredi Nikole Jokića (VIDEO)
Denver je poražen na gostovanju Klivlendu, međutim to sada manje brine navijače Nagetsa, pošto se u dvorani pojavio Nikola Jokić i bodrio svoje saigrače.
03. 01. 2026. u 08:27 >> 08:27
U VENECUELI 4.000 HRVATA : Strah, svuda tišina puna tenzije
U VENECUELI živi 4.000 osoba hrvatskog porekla koje posle noćašnjeg američkog napada na glavni grad Karakas, zatvorene u kućama, čekaju dalji razvoj događaja, rekla je u subotu Hini predstavnica hrvatske zajednice u toj južnoameričkoj zemlji.
03. 01. 2026. u 18:47
Komentari (0)