BALOTELI SE VRAĆA U ITALIJU: Evo za koji klub će igrati iskusni napadač
MARIO Baloteli uskoro bi mogao da pronađe novi klub. Italijan će po svemu sudeći ponovo igrati u Seriji A.
Foto: EPA-EFE/JEAN-CHRISTOPHE BOTT
Ovaj 34-godišnjak je blizu prelaska u Đenovu, a ceo posao bi trebalo da bude završen tokom vikenda kada klub iz Sampdorije odigra utakmicu protiv Bolonje.
Bivši reprezentativac "azura" će prema saznanjima "Gazete" dobiti između 250 i 300 hiljada evra do kraja sezone.
Ukoliko Đenova ne trijumfuje Alebrta Điladrina će kako stvari stoje na klupi naslediti Horhe Sampaoli.
Baloteli je u karijeri igrao za Inter, Mančester siti, Milan, Liverpul, Nicu, Marsej, Brešu, Moncu, Adanu Demir i Sion.
BONUS VIDEO: Novosti na stadionu Đuzepe Meaca dan pred meč Lige šampiona Inter - Zvezda
Preporučujemo
TENISKI ZEMLjOTRES! Novak Đoković ne može više da ćuti, krenuo u konačni obračun
15. 10. 2024. u 08:00
ZVEZDA NA KORAK OD EVROPSKOG PROLEĆA: Malme bez motiva, crveno-beli love ključne bodove u Švedskoj
Crvena zvezda gostuje Malmeu u četvrtak uveče na stadionu "Eleda" (18.45) u okviru sedmog kola ligaške faze Lige Evrope, u meču koji za domaćina nema rezultatski značaj, dok bi srpski šampion pobedom praktično osigurao plasman u nokaut fazu.
22. 01. 2026. u 07:00
"GROBARI" U ŠOKU, "DELIJE" U EUFORIJI! Zvezda prodaje fudbalera za toliko novca da može odmah da kupi CEO PRVI TIM PARTIZANA!
Malme i Crvena zvezda igraju utakmicu Lige Evrope, uz prenos uživo na portalu "Novosti", a neposredno pred taj megdan - pojavile su se spektakularne vesti vezane za fudbalske transfere. I to u vidu potencijalnog rekorda, koji je takav da Zvezdine "delije" već mogu da počnu da slave, a Partizanovi "grobari" da se hvataju za glavu.
22. 01. 2026. u 19:38
KOLINDA SKOČILA U LEDENO MORE: "Vidi se da iz aviona da je AI" - mnogi ne veruju njenom snimku sa Antartika (VIDEO)
BIVŠA predsednica Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović skočila je u ledeno more na Antartiku, a snimak tog skoka objavila je na svom nalogu na društvenoj mreži Instagram.
22. 01. 2026. u 10:10
Komentari (0)