UEFA DONELA ODLUKU: On će suditi meč Španija - Srbija

Александар Илић
Aleksandar Ilić

13. 10. 2024. u 10:15

Poljski sudija Daniel Stefanski biće glavni arbitar meča Španija - Srbija u četvrtom kolu grupe A4 Lige nacija, saopštila je danas Evropska fudbalska unija (UEFA).

УЕФА ДОНЕЛА ОДЛУКУ: Он ће судити меч Шпанија - Србија

FOTO: M. Vukadinović

Kako je saopštila UEFA, Stefanski će predvoditi kompletno poljski sudijski tim u utakmici koja se igra u Kordobi u utorak, 15. oktobra od 20 i 45. Pomoćnici uz aut liniju biće David Golis i Mihal Obukovic, dok će Vojčeh Muć biti četvrti sudija. 

Branilac titule u Ligi nacija u utakmicu ulazi kao lider grupe A4 sa sedam bodova, Danska ima šest, Srbija četiri, a Švajcarska je bez boda posle tri odigrana kola.

Srbija i prvak Evrope su u prvom kolu remizirali 0:0 na stadionu "Rajko Mitić" u Beogradu. Sinoć je Srbija u Leskovcu pobedila Švajcarsku rezultatom 2:0, a Španija u Mursiji Dansku 1:0.

BONUS VIDEO: Geri Lineker: Džud Belingem je pravi vođa, napravio je sjajan potez 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

CRVENA ZVEZDA IDE U ZAGREB! Žreb je tako odlučio, sledi istorijsko gostovanje crveno-belih