DOBRE VESTI ZA SRBIJU: Povredila se zvezda Španije pred meč sa "orlovima"
FUDBALSKA reprezentacija Španije biće oslabljena u duelu protiv Srbije. Fudbaler Atletik Bilbaa Niko Vilijams neće biti na raspolaganju selekturu De la Fuenteu za predstojeće duele.
FOTO: Profimedia
Vilijams je posle konsultacija sa medicinskim timom i stručnim štabom napustio fudbalski kompleks nacionalnog tima.
To dalje znači da jedan od najboljih igrača u timu aktuelnog prvaka Evrope neće biti u sastavu za duel protiv reprezentacije Srbije, koji je na programu 15. oktobra u Kordobi.
Za Španiju će ovo biti veliki hendikep, jer je Vilijams bio jedan od glavnih igrača u pohodu na evropsku titulu.
Selektor Španije je umesto Vilijamsa u reprezentaciju naknadno pozvao Serhija Gomeza.
Preporučujemo
ZAKUVALO SE: Milan ima priliku da se pobedom u velikom derbiju ozbiljno približi vodećem Interu!
POSLE veoma bitne pobede nad Interom u "Derbi Dela Madonini", Milan gostuje Laciju u nedelju uveče sa jasnim ciljem ,nastaviti poteru za večitim rivalom u borbi za titulu (20.45).
15. 03. 2026. u 07:30
UKRAJINAC U SRBIJI OKRENUO LEĐA RUSKOJ ZASTAVI: Nije mogao ni da sanja šta će potom da se desi (VIDEO)
U najnovije vesti vezane za Rusiju i Ukrajinu - "uplela" se i Srbija.
14. 03. 2026. u 21:45
Miroslav 33 godine živi pod zemljom, bez struje i vode: Humanitarac podelio priču koja je rasplakala mnoge (VIDEO)
DEKA Miroslav iz sela Dvorska kod Krupnja već 33 godine živi u zemunici bez struje i vode, a njegov vapaj za pomoć dirnuo je humanitarca Marka Nikolića.
14. 03. 2026. u 11:54
Komentari (0)