"JA VIŠE NE POSTOJIM" Legendarni francuski fudbaler zabrinuo sve poslednjom izjavom
Nekadašnja zveza francuskog fudbala Pol Pogba dao je vrlo zabrinjavajuću izjavu nedavno.
FOTO: AP
Pogba je u jednom gostovanju izjavio da on više "ne postoji".
– Ja sam gotov, ja sam mrtav… Pol Pogba više ne postoji – rekao je Pogba.
Podsetimo, Pogba je prošle godine zbog dopinga kažnjen sa četiri godine zabrane profesionalnog bavljenja fudbalom.
On je igrao za Mančester junjated i Juventus, a sa Francuskom je osvojio Svetsko prvenstvo u Rusiji 2018.
BONUS VIDEO: DAN POSLE: Pola tima Srbije izašlo na trening posle remija sa Slovenijom
Preporučujemo
UEFA JOŠ UVEK ĆUTI NA "UBIJ SRBINA": Stigla reakcija iz Fudbalskog saveza Srbije
23. 06. 2024. u 17:21
EURO 2024: Užasna scena na EURO 2024! Stigla pravda za albanskog provokatora!
23. 06. 2024. u 12:00 >> 23:09
TVRDO NA "ALFONSO MORUBEU": Katastrofalna napadačka forma žute podmornice ne obećava veliki broj pogodaka
FUDBALERI Seute ugostiće Kadiz u duelu koji dolazi u osetljivom trenutku za oba tima (14.00). Završnica sezone u Segundi donosi sve veći pritisak, jer svaki bod može da napravi značajnu razliku na tabeli.
28. 03. 2026. u 07:30
CEO SVET SE SMEJE HRVATIMA: Evo šta su sad uradili u Zagrebu - i time se još i hvale (FOTO)
Najnovije vesti iz Hrvatske tiču se - prošlosti. Neko će reći izmišljene, neko "pa i ne baš", ali svakako, privukle su veliku pažnju.
28. 03. 2026. u 19:33
Snimci Hane Ikodinović zapalili internet - vreli kadrovi (VIDEO)
STARIJA ćerka "novosadske barbike" i proslavljenog vaterpoliste Danila Dače Ikodinovića, Hana Ikodinović, izrasla je u pravu lepoticu i već odavno joj tepaju da je "najleša ćerka poznatih roditelja u Srbiji".
26. 03. 2026. u 21:36 >> 21:50
Komentari (0)