JEDNOG DANA DERBI JE TRAJAO DVA DANA: Večiti igrali kao nikada pre, utakmica ušla u istoriju srpskog fudbala
Crvena zvezda i Partizan sastali su se ove subote kako bi odigrali 173. prvenstveni "večiti derbi", a taj meč je potrajao kao nijedan drugi kada se radi o međusobnim duelima našihj najuspešnijih fudbalskih klubova.
FOTO: Tanjug
Podsetimo, u veoma burnom meču Crvena zvezda je golovima u 89. i 99. minutu pobedila Partizan, a ta utakmica odlikovala se, uz brojne pogotke, šanse i neke nemile scene, još i činjenicom da je trajala - baš dugo.
Tačnije, zbog velikog korišćenja pirotenike, ali onda i golova, VAR-provera, brojnih izmena i nekoliko povreda, sudija Pavle Ilić je produžio drugo poluvreme za 15 minuta, no ono je trajalo čak 21 dodatni minut.
Meč je, dakle, završen u 111. minutu, maltene kao da su igrani produžeci, ali... prekida je zaista bilo, pa je derbi i potrajao koliko je potrajao.
Bonus video: Početak velike tuče navijača pred 173. večiti derbi i brza reakcija policije
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NAŠI PREDLOZI: "Tip" - tiket za ponedeljak
REDAKCIJA Tipa vam je za danas pripremila nekoliko zanimiljvih predloga.
13. 07. 2026. u 06:30
TENIS SA DRUGE PLANETE! Vimbldon dobio šampiona, finale u Londonu rešeno preokretom!
U finalu 139. Vimbldona, italijanski teniser Janik Siner pobedio je Aleksandera Zvereva iz Nemačke rezultatom 3:1 (6:7 (7:9), 7:6 (7:2), 6:3, 6:4).
12. 07. 2026. u 20:55
SADA I ZVANIČNO! Dušan Alimpijević produžio ugovor do 2028. godine
Sada je stigla i potvrda, Dušan Alimpijević, produžio je ugovor sa Bešiktašem do 2028. godine.
12. 07. 2026. u 18:26
Komentari (2)