LEVERKUZEN NASTAVIO DA PIŠE ISTORIJU: "Farmaceuti" oborili neverovatan rekord
BAJER Leverkuzen je hit u Evropi ove sezone. "Farmaceuti" su prvi put u istoriji osvojili Bundesligu, a još uvek nemaju poraz.
FOTO: Tanjug/AP
Pored titule u Nemačkoj, izabranici Ćabija Alonsa će igrati u polufinalu Lige Evope, kao i finalu Kupa gde će im rival biti Kajzerslautern.
Leverkuzen je do sada odigrao 44 utakmice u svim takmičenjima i ekipa još uvek nije teren napustila pognute glave. Vrlo lako je prvi poraz mogao da se dogodi u četvrtak, ali je Džeremi Frimpnog u finišu utakmice doneo remi protiv Vest Hema (1:1).
Ako se računaju samo lige petice ovo je najduži niz bez poraza u jednoj sezoni. Juventus je u sezoni 2011/2012 godine imao seriju od 43 meča u kojima nije izgubio.
Kada se gledaju i ostala prvenstva, duži niz imaju samo hrvatski klubovi Dinamo i Rijeka - 45 koji su to ostvarili u sezonama 2014/2015, odnosno 2016/2017.
BONUS VIDEO: NESVAKIDAŠNjE: I "grobari" i "delije" zadovoljni derbijem
Preporučujemo
SJAJNA VEST ZA SRBIJU: Aleksandar Mitrović ide na Evropsko prvenstvo!
19. 04. 2024. u 16:59 >> 16:58
NEVEROVATAN PODATAK: Jokić obara sve rekorde, ali u jednoj stvari nije ni u top 10
19. 04. 2024. u 17:48
VLAHOVIĆ PROPUŠTA DERBI, ALI DVA SRBINA MOGU DA ODLUČE ISHOD: Milinković Savić bio heroj Napolija a sada se nada prvoj pobedi nad Juventusom
U derbiju 14. kola Serije A, italijanski velikani Napoli i Juventus sastaće se u nedelju na stadionu Dijego Armando Maradona.
07. 12. 2025. u 10:00
EPSKI SKANDAL: Isplivao snimak, žreb za Svetsko prvenstvo namešten!? (VIDEO)
Svašta su navijači gledali na prekjučerašnjem žrebu za Svetsko prvenstvo u fudbalu, a danas se pojavio jedan snimak koji baca sumnju na regularnost žreba.
07. 12. 2025. u 11:58
DRSKO: Jelisaveta Orašanin BEZ DONjEG VEŠA šeta ulicom (FOTO)
GLUMICA Jelisaveta Orašanin ponovo je privukla svu pažnju kada se pojavila u kombinaciji koja je izazvala pravu buru na mrežama.
06. 12. 2025. u 20:35
Komentari (0)