PARTIZAN ODIGRAO ODLIČAN TURNIR: Crno-beli kadeti poraženi u finalu takmičenja u Amsterdamu (VIDEO)

01. 04. 2024. u 19:05

KADETI FK Partizan poraženi su u finalu "Kupa Budućnosti" od domaćina Ajaksa sa 2:1.

ПАРТИЗАН ОДИГРАО ОДЛИЧАН ТУРНИР: Црно-бели кадети поражени у финалу такмичења у Амстердаму (ВИДЕО)

Ovaj turnir se igrao dva puta po 20 minuta, a crno-beli su u prvom delu bili ravnopravni rival. U nastavku susreta su "kopljanici" više napadali i do vođstva su stigli u 28. minutu.

Izabranici Đorđija Ćetkovića su krenuli po izjednačenje, ali je tim iz Amserdama duplirao prednost u 35. minutu. Ipak, Partizan je uspeo da smanji rezultat u 37. minutu preko Lazara Radosavljevića.

Vredi pomenuti da je "parni valjak" na putu do meča za trofej pobedio u četvrtfinalu Mančester siti, a u polufinalu Anderleht.

BONUS VIDEO: PARTIZAN POVEO PROTIV SPARTAKA: Evo kako je Baždar zatresao mrežu "golubova"