LUKA JOVIĆ (NI)JE IGRAO: Milan pobedio, navijači jedno zamerili Srbinu

10. 03. 2024. u 18:32

Fudbaleri Milana savladali su ekipu Empolija na svom terenu rezultatom 1:0 u okviru 28. kola italijanske Serije A.

ЛУКА ЈОВИЋ (НИ)ЈЕ ИГРАО: Милан победио, навијачи једно замерили Србину

Milan je već od početka utakmice krenuo da napda Empoli i inicijatva se isplatila u 40. minutu. Kristijan Pulišić se sjajno snašao, iskoristio aistenciju Noe Okafora i postigao jedini gol na utakmici.

Što se tiče učinka srpskog reprezentativca, Luka Jović je jedan od dvojice igrača rosonerih koji su na navijačkom sajtu "Milanpres" dobili najniže ocene na ovoj utakmici - 5,5.

Objašnjenje za to je, kada se o golgeteru iz naše zemlje radilo, sledeće:

- Dobijao je malo lopti u prvom poluvremenu zbog defanzivne orjentacaije Empolija. Ipak, nije sebe učinio protagonistom najvažnijih akcija. A i šansu iz prvog poluvremena nije na najbolji način iskoristio - piše na sajtu.

Ovom pobedom Milan je obezbedio nova tri boda i trenurno ima 59 bodova i nalazi se na drugoj poziciji, dok je Empoli 16. sa 25 bodova.

BONUS VIDEO: PREOKRET: Gol kojim je Partizan poveo protiv Crvene zvezde u 172. večitom derbiju