DIBALINA UTAKMICA SEZONE: Roma čuva san o Ligi šampiona

Tanjug

26. 02. 2024. u 20:58

Argentinski fudbaler Paulo Dibala dao je tri gola u pobedi Rome nad Torinom rezultatom 3:2 u meču 26. kola Serije A.

ДИБАЛИНА УТАКМИЦА СЕЗОНЕ: Рома чува сан о Лиги шампиона

Dibala je prvi gol na meču postigao u 42. minutu sa penala, drugi u 58. na asistenciju Brajana Kristantea, a treći na dodavanje rezerviste Romelua Lukakua u 69. Strelci za Torino bili su Duvan Zapata u 44. i Dean Huijsen (autogol) u 89. minutu.

Obe ekipe su imale srpske golmane među stativama, za Romu je branio Mile Svilar, a za Torino Vanja Milinković-Savić. Ivan Ilić je igrao za Torino od 81. minuta, Uroš Kabić je ostao na klupi "bikova".

Roma je pobedom ostala šesta sa 44 boda i ima realne šanse da izbori za plasman u Ligu šampiona. Torino je ostao deseti sa 36 bodova.

BONUS VIDEO: Geri Lineker: Džud Belingem je pravi vođa, napravio je sjajan potez