SRBINA BAŠ VOLE U MILANU! Leao o Simiću: Neverovatan osećaj, kao da sam ja postigao prvenac
SRPSKI fudbaler Jan Karlo Simić postao je hit u Milanu, vole ga i najbolji igrači "rosonera". O tome najbolje svedoče reči Rafaela Leaa o mladom defanzvicu.
FOTO: EPA
Ovaj 18-godišnjak je prvenac za tim sa "San Sira" postigao upravu na asistenciju Portugalca koji se dobro seća tog pogotka.
- Bio je neverovatan osećaj, kao da sam ja dao prvenac. Simić je dobar momak, sluša savete. Ali, i drugi kao što je Kamarda, kao i ostali momci koji treniraju sa nama. Moraju da rade i iskoriste prostor. Nije lako, ali prilika može da se ukaže sutra ili prekosutra, ne morate da je čekate godinama - rekao je Leao.
Simić je do sada za Milan upisao tri nastupa. Igrao je protiv Monce gde je postigao gol, kao i u duelima sa Salernitanom i Sasuolom.
BONUS VIDEO: NAVIJAČI ZVEZDE PODIGLI ŠALOVE: Još jedna koreografija na "Marakani"
Preporučujemo
ZVEZDINO ČUDO U ISTANBULU! Neverovatni crveno-beli slavili nakon velike drame
02. 01. 2024. u 20:44 >> 19:39
KAKVO NOVOGODIŠNjE IZNENAĐENjE: Krilni centar napustio Zvezdu i potpisao za Bešiktaš
02. 01. 2024. u 14:31
POZNAT TERMIN: Evo kada Srbija igra četvrtfinale Junajted kupa protiv Australije
02. 01. 2024. u 11:02
DOMAĆI ZADATAK NA TEMU "TRENERSKI POSAO": Kerik radi sjajne stvari na klupi Junjateda koji je sve bliži plasmanu u Ligi šampiona!
OD dolaska nekadašnjeg "vojnika" Ser Aleksa Fergusona Junajted igra odlično, popeo se na treće mesto, a večeras ga očekuje još jedan veoma težak zadatak jer gostuje na "Vitalitiju" gde će ga dočekati razigrani Bornmut (21.00).
20. 03. 2026. u 07:10
PUTIN JE UPRAVO KLEKNUO PRED NjIM! Ovo ni u crkvi nije uradio predsednik Rusije (VIDEO)
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i - sportske događaje. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" vezane su za Italiju. U toj zemlji je okončan spektakl - Zimske paraolimpijske igre 2026, a tamo su Rusi uradili ono što Zapad nije mogao ni da sanja. A ruski predsednik Vladimir Putin je zbog toga i te kako oduševljen, te je rešio da nestvarne heroje hitno odlikuje. Pred jednim od njih je i kleknuo.
19. 03. 2026. u 19:58
EKSPLOZIV BIO SPREMAN: "Digli bismo u vazduh aerodrom na Grenlandu"
DVA MESECA pre izraelsko-američkog napada na Iran, Danska je bila spremna da oružano brani svoj suverenitet nad Grenlandom.
19. 03. 2026. u 14:12
Komentari (0)