LUKA JOVIĆ TAMAN POSTANE JUNAK MILANA, A ONO... Majstorija u 95. kakva se retko viđa (VIDEO)

09. 12. 2023. u 20:04

Luka Jović je i na drugom uzastopnom meču dao gol za AC Milan, a to ipak nije bilo dovoljno za rezultatski uspeh roso-nerih.

ЛУКА ЈОВИЋ ТАМАН ПОСТАНЕ ЈУНАК МИЛАНА, А ОНО... Мајсторија у 95. каква се ретко виђа (ВИДЕО)

Bivši prvak Evrope je gostovao u Bergamu ekipi Atalante koja je prvi put povela prvim golom Lukmana u 38. minutu, a onda i njegovim drugim, u 55, nakon što je u sudijskoj nadoknadi vremena pred veliki predah Žiru privremeno izjednačio na 1:1.

U igru je u 72. minutu ušao srpski napadač, koji je samo osam minuta kasnije poravnao rezultat.

Luka Jović je tada gol dao na asistenciju Pulišića...

... ali tadašnja radost navijača iz Milana nije se produžila i po završetku meča.

Nju je onemogućio majstorski potez Luisa Murijela, koji je u petom minutu sudijske nadoknade petom postigao gol za 3:2 i pobedu Atalante (VIDEO).

Milan je usled poraza ostao na 29 bodova, i dalje je treći, sa šest bodova manje od gradskog rivala Intera (koji je odigrao meč manje) i Juventusa koji je sakupio 36, dok je ekipa iz Bergama sedma sa 23.

BONUS VIDEO: Kosovo je Srbija: Ovo su "delije" uradile na meču Siti - Zvezda