SUDIJA KOJI JE POKRAO SRBIJU DOŽIVEO TEŠKU POVREDU: Kraj karijere za Feliksa Briha usled kidanja ligamenata?
Feliks Brih, kontroverzni arbitar koji je ostao u pamćenju srpskoj javnosti kada je pokrao Srbiju na Mundijalu u Rusiji pre pet godina, na meču protiv Švajcarske, sada je verovatno doživeo povredu koja će mu završiti karijeru.
FOTO: AP
U izveštajima nemačkih medija provukla se informacija da je Brih pokidao prednje ukrštene ligamente kolena prilikom deljenja pravde na meču između Frankfurta i Štutgarta, a s obzirom da je na pragu šeste decenije ovo je verovatno povreda koja mu okonačava karijeru na terenu.
BONUS VIDEO: Italijani osvojili Dejvis kup, "azurima" dodeljen trofej u Malagi
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ANĆELOTI I BRAZIL U PROBLEMU: Nejmar zbog povrede i dalje van terena i trenažnog procesa
NA stadionu Hantington Bank Fild u Ohaju, Brazil i Egipat igraju prijateljski meč u sklopu poslednjih priprema za Svetsko prvenstvo.
06. 06. 2026. u 07:00
CEO IZRAEL U ŠOKU: Ne može da veruje šta se dešava u Tirani! (VIDEO)
Svetsko prvenstvo u fudbalu "samo što nije", a najnovije vesti - prilično su burne.
06. 06. 2026. u 12:41 >> 17:07
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)